PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Dokladka ala RS mondeo MK1



pawel798
13-09-2009, 20:52
Witam
planuje kupic taka oto dokladke http://allegro.pl/item733664439_ford_mondeo_dokladka_promocja.html Jest prawie taka sama jak w RS tylko ze jest to sam dol dokladki RS a nie ma tej gornej czesci. I moje pytanie czy zakladal ktos takie cos do swojego autka? i jak to pasuje ? Mile widziane jakies zdjecia pogladowe.

Baracuda
13-09-2009, 22:03
Z tego co wiem kilka osób ma takową dokładkę ale nie sugeruj sie zdjęciem z aukcji bo na aucie wygląda inaczej a tam jest oryginał rs...

lutolinski
13-09-2009, 22:28
Szukaj oryginalnej dokładki do nowego każdego zderzaka ładnie pasuje, ja kleiłem koledze taką dokładke i pięknie to wyszło. A na tą dokładke przyjrzyj sie widać że niespasuje idealnie i trzeba bedzie szpachlować.

arab
13-09-2009, 23:15
kolego to jest ta sama dokladka co u mnie chyba nawet od tego samego goscia fotki masz w temacie o soczewkach a na jutro jak juz pisalem postaram sie zrobic wiecej

Zbysiuuu
14-09-2009, 01:04
A jak z dopasowaniem itp? Domyslam sie ze jakości rewelacyjnej nie ma co sie spodziewac.

arab
14-09-2009, 01:15
tez sie tego obawialem i ku mojemu zdziwieniu dokladka za 90zl progi za 100zl pasowaly jak kupione w ASO a zderzak(takze rozniacy sie od seryjnego) ktory kosztowal ponad 400zl byl delikatnie mowiac niedopieszczony....otwory w slizgach nawet nie byly wyciete ale gorsza rzecz nie pasowal jak powinien i nadal szukam sposobu ulozenia go zeby klapa nie zachaczala o niego przy zamykaniu...ehhh

Zbysiuuu
14-09-2009, 01:18
To poprosze wiecej fotek :beer:
Przyznaje ze dosyc fajnie to wygląda. Szkoda ze do tyłu nie ma jakichs takich małych dokładek...

arab
14-09-2009, 01:27
no wlasnie nie bylo nigdzie wiec kupilem caly zderzak nie powiem bo ladnie wyglada na aucie ale patrzac na niego widze tylko to miejsce w ktorym zachacza o klape nawet jak siedze w srodku samochodu mam to przed oczami i tak bedzie az czegos z tym nie zrobie:) foty calego auta moze jutro mi sie uda zrobic bo teraz w sumie moge cyknac ale przy dziennym swietle beda lepsze

Zbysiuuu
14-09-2009, 01:40
No to fajnie. I dobrze by było zeby cały przód było widać. U mnie tył jest inny. Widziałem w "nasza flota" ze masz kombi-ja hb.

arab
14-09-2009, 01:53
wrzucilem 2 fotki tylnego zderzaka w nasza flota jutro postaram sie calego auta foty wrzucic mimo iz jest jeszcze nie skonczone-chociaz ono nigdy nie bedzie gotowe bo zanim zakoncze robic ostatnia juz rzecz chodza mi po glowie kolejne 3...pozatym jak wszystko przerobie usprawnie dopracuje to po co mi wtedy to auto:)trzeba bedzie kupic nastepne i glowkowac co mozna w nim poprawic hehe