PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Pomoc w doborze glosnikow



marek0c
14-09-2009, 18:20
Witam serdecznie.
Potrzebuje pomocy w wyborze głośników do drzwi przednich. Niesety mam bardzo ograniczone fundusze - 200zł za komplet. Fajnie by było jakby udało mi się kupic jakis zestaw odseparowany, ale jesli w tej kwocie bedzie to niemozliwe to przezyje jakies dwudrozne. Jednostką sterującą będzie Pioneer DEH-3000MP. Posiadam rowniez wzmacniacz ale zamierzam go bardziej sprzedac niz wpinac w zestaw wiec chcialbym glosniki ktore fajnie, miesiscie zabrzmią bez wzmacniacza. (mysle o glosnikach 16cm.)
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam:)

Zeus
14-09-2009, 18:26
No więc, o głośnikach były już 1842 tematy...
Sprzedaj wzmacniacz, dołóż do tych 200 zł kolejne 50 i kup Helixy, a za resztę wygłusz drzwi (jeśli starczy)

marek0c
14-09-2009, 21:11
tak, wiem, że było ich nieskończenie wiele, ale cięzko jest wyłowic z morza przeroznych odpowiedzi na dane pytanie konkretne informacje. Nie pytalem rowniez co kupic za pieniadze ze sprzedazy wzmacniacza tylko jakie glosniki polecacie do 200 zl ;)

Zeus
14-09-2009, 21:24
Heh, wiem że ciężko dokonać jakiegoś wyboru, nawet jak się przeczyta te 1842 posty :)

Generalnie z tych tańszych głośników to wszyscy polecają Helixy DB 62.1 i to jest sensowny zestaw odseparowany, no ale obecnie kosztuje 250 zł.
Myślę że do zaplanowanej kwoty znajdziesz coś np. z JBL , ewentualnie coś z używek. W sumie jeśli nie planujesz zabawy z wygłuszaniem drzwi to nie ma po co porywać się na drogie głośniki.

marek0c
27-09-2009, 17:41
a no i tak tez zrobilem:) zdecydowalem sie na alpine z gwizdkami (tu pomysl na ich montaz - w maskownicach lusterek zgapilem z forum;) ale sie udalo)