PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] przelacznik gaz benzyna



krzysiekbyd
17-09-2009, 21:03
witam mam pytanie :) mam przelacznik elpigaz troszke sie sypie wymienilem w nim przekaznik chodzil kilka dni obecie potrzebuje wstrzasu :wall: a do czego darze poszukuje przelacznik ze po odpaleniu na benzynie odrazu przelaczy sie na gaz bez dodawania gazu (pedal) mam jakis inny przelacznik ale trzeba dodac gazu zeby przelaczyl sie na gaz a bardziej nie da sie skrecic potencjometrem :niewiem:

tattooator
17-09-2009, 21:22
Stary ! O co tu chodzi ? Nic z Twojego postu nie można zrozumieć. Zacznij używać znaków interpunkcyjnych i polskich liter , to może kto¶ Ci odpisze.

dream
17-09-2009, 21:45
Stary ! O co tu chodzi ? Nic z Twojego postu nie można zrozumieć. Zacznij używać znaków interpunkcyjnych i polskich liter , to może kto¶ Ci odpisze.
O ja pierdziu... :panna:
też czytałem ten post kilka razy i nic nie kumam z niego

krzysiekbyd
17-09-2009, 22:16
no jak chlopie nie rozumiesz!!! zazwyczaj tak jest ze przelacznik gaz benzyna przelacza sie po dadaniu gazu !!. A ja mam stary elpi gaz -przelacznik ktory odpalal na benzynie i odrazu przechodzil w gaz wymienilem w nim juz przekaznik pomoglo to na jakies kilka dni . Teraz w czasie jazdy na gazie przelacza sie na benzyne ,musze w niego puknac zeby wrocil na gaz !!!. a pytanie jest takie czy znajdse jakis inny przelacznik ktory bedzie przelaczal sie j/w

fxxx
17-09-2009, 22:44
lepiej sprawdz kable

dream
18-09-2009, 08:45
no jak chlopie nie rozumiesz!!!
po pierwze nie krzycz, po drugie gdyby¶ opisał po ludzku swój problem to może kto¶ by ci odpisał a tak sam widzisz, zero konkretnych odpowiedzi

krzysiekbyd
18-09-2009, 17:39
no jak chlopie nie rozumiesz!!!
po pierwze nie krzycz, po drugie gdyby¶ opisał po ludzku swój problem to może kto¶ by ci odpisał a tak sam widzisz, zero konkretnych odpowiedzi
a po poprawieniu koles nie rozumiesz?? :terefere: