PDA

Zobacz pełną wersję : M A M !!!



altoot
22-09-2005, 01:20
białe boczne kierunki mi przysłali... :bigok: :metal :metal :metal cudeńka są :pad:



teraz pytanie...


besser pomarańczowe żarówki czy diody??HĘ?! :hmm:

Oktan
22-09-2005, 08:58
ja bym założył żaróweczki tylko nie te z pomarańczową bańką tylko z taką srebrno-niebieską (świeci to to na pomarańczowo).
Diody owszem są fajne i ładnie świecą, natomiast jest problem z :mo:

Andy
22-09-2005, 09:09
Ja włożyłem normalne pomarańczowe (były w komplecie) jest O.K.

Kafar
22-09-2005, 09:10
białe boczne kierunki mi przysłali... :bigok: :metal :metal :metal cudeńka są :pad:



teraz pytanie...


besser pomarańczowe żarówki czy diody??HĘ?! :hmm:

Ja mam diodki i jest ok. A w zapasie worzę pomarańczowe żarówki w razie jakis ale. Ale nie sądzę żeby się czepiali tego. Zresztą one wyglądają jak żarówki. I jest taki jeden mały mankament jakby. Jak wieczorem sie przyglądniesz to dioda gaśnie ciut szybciej od żarówki, ale normalny uzytkownik tego nie pozna. I diodka fajowo świeci wieczorem.

Kafar
22-09-2005, 09:12
ja bym założył żaróweczki tylko nie te z pomarańczową bańką tylko z taką srebrno-niebieską (świeci to to na pomarańczowo).
Diody owszem są fajne i ładnie świecą, natomiast jest problem z :mo:
A banka srebrno niebieska raczej nie wpłynie na wygląda bo to nie są kierunki w stylu clear tylko maja takie kuleczki czy jak to nazwać jak fabryczne więc chyba nie widaćby było przez nie.

m3hoo
22-09-2005, 09:13
Ja mam żaróweczki i świecą OK, ale w MkII są ciutkę inne kierunki.
P.S. Taka pierdoła a jak cieszy, prawda?! :)

Andy
22-09-2005, 09:52
fajnie jak takie pierdoły potrafią cieszyć :beer:

fuel111
22-09-2005, 10:21
Altoot dodaj, że jest to niezbędne dla bezpieczeństwa i wtedy taki post pokazujemy żonie i od razu każe zakupić białe kierunki i stawia piwo za dbałość o bezpieczeństwo rodziny. A co do żarówek wkładaj diody. Ze zwykłych żarówek wypala się się ten pomarańczowy barwnik, policja nie rozbiera przecież kierunków :satan:

COUGAR
22-09-2005, 13:24
Ja zamówiłem wczoraj białe kierunki i czekam teraz na paczuszke :) Jeszcze sobie diody zamowie i ogolnie bedzie cool :satan:

tokocz
22-09-2005, 13:27
Ja jeszcze trochę poczekam.
Ale ostatnio moja luba mnie zaskoczyła.
Zobaczyła samochód z kierunkami w lusterku i powiedziała, że też chce takie. (kierunki, nie samochód :satan: ).

COUGAR
22-09-2005, 15:14
Ja jeszcze trochę poczekam.
Ale ostatnio moja luba mnie zaskoczyła.
Zobaczyła samochód z kierunkami w lusterku i powiedziała, że też chce takie. (kierunki, nie samochód :satan: ).
Na allegro cos takiego widziałem wczoraj.......diodowe na lusterka podobno fajnie wygladają ale ja nigdy ich na zywo nie widziałem. :satan:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64108427
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64941167

DIGITAL
22-09-2005, 20:10
jesli sa wmontowane jakos w lusterka to tak moze i super wygladaja ale jesli sa tylko przyklejone na obudowe lusterka to jak to niektorzy mowia "wiejski tuning" wiem bo sam widzialem :jezyk1: :wall:

COUGAR
22-09-2005, 20:22
Bardzo mozliwe ze to beznadziejnie wyglada ja osobiscie na zywo nie widziałem tych przyklejanych :satan:

Kafar
22-09-2005, 20:43
Ja jeszcze trochę poczekam.
Ale ostatnio moja luba mnie zaskoczyła.
Zobaczyła samochód z kierunkami w lusterku i powiedziała, że też chce takie. (kierunki, nie samochód :satan: ).
Na allegro cos takiego widziałem wczoraj.......diodowe na lusterka podobno fajnie wygladają ale ja nigdy ich na zywo nie widziałem. :satan:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64108427
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64941167

Te mi się wogóle nie podobają. Ja mam inne. Zamiar mam montować ale nie wiem jak się sprawa będzie miała z :mo: . jak będą kiedyś stali z radarem czy coś to się zapytam. Narazie i tak muszę się z kaską odrobić. Jak coś ruszy to napiszę.

REDY
23-09-2005, 00:04
Pytanie gdzie dostać do MKII boczne białe kierunki i za ile.

DIGITAL
23-09-2005, 00:05
byl poruszony temacik calkiem niedawno trzeba tylko poszukac :bigok:

COUGAR
23-09-2005, 10:18
Pytanie gdzie dostać do MKII boczne białe kierunki i za ile.

Ja kupiłem tutaj ale do MKI poszukaj i sprawdz może w MKII sa takie same(tak mi sie wydaje) www.automotosklep.pl po 8 zł za szt. dzis chyba dostane paczke bo wczoraj potwierdzili wysłanie jej do mnie :banan: :banan: :banan:

altoot
23-09-2005, 10:31
Ja kupiłem tutaj ale do MKI poszukaj i sprawdz może w MKII sa takie same(tak mi sie wydaje) www.automotosklep.pl po 8 zł za szt. dzis chyba dostane paczke bo wczoraj potwierdzili wysłanie jej do mnie :banan: :banan: :banan:
do MkII sa inne. bardziej wydłuzone. są czesto na allegro.

szopen_x
26-09-2005, 09:51
Tyz sie pochwale. Tez mam juz ladne, biale, boczne kierunkowskazy :metal Takie maly szczegol, niedrogi a jak cieszy :)