PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Kable zasilające wzmacniacz



kamil9005
29-09-2009, 22:58
jest jakiś prosty sposób by w MK2 poprowadzic kable zasilające do wzmaka, patrzyłem tą gumę przez którą wchodzi cała wiązka kabli do kabiny bądz wychodzi mniejsza o to. Lecz znajduje sie nad pedałami sterta kabli i bodajże jakas puszka sterująca (komputer???) która zasłania dojscie do tej gumy, przez którą wychodzą wszystkie kable, wiec trzeba wszystko tam rozłaczac i rozbierac? czy ktos w inny sposob sobie z tym poradził?

arab
29-09-2009, 23:09
nie wiem jak w mk2 ale w mk1 normalnie wlozylem sztuwny pret w te gume od strony silnika przymocowalem do niego kabel od wzmaka i przeciagalem otworzylem tylko puche bezpiecznikow zeby lepiej bylo widac gdzie sie pojawi kabel

Gebar
11-10-2009, 19:06
Jak poświęcisz 15 minut :) i od strony silnika w kierunku kabiny będziesz wpychał kabel to na pewno dasz rade :)
Poproś drugą osobę do pomocy i niech Ci wiązkę kabli na bok jakoś trzyma.
Jak to nie pomoże to jest jeszcze jeden bardziej brutalny ale skuteczny sposób...w tej dziurce gdzie wchodzi wiązka jest gumowa uszczelka chroniąca kable przed uszkodzeniem.Wystarczy, że kabel poprowadzisz na zewnątrz tej uszczelki:)

blademan89
11-10-2009, 20:45
ja tak wpychalem kiedys, zajelo mi to 15min z pomoca 2 osoby :)

Teraz mam podpiety kabel zasilajacy od wzmaka za radiem.

litearts
12-10-2009, 03:07
Ja prowadziłem kable i zrobiłem tak: ściągnąłem nadkole kable wpuściłem dziurką którą kolwiek :
http://img5.imageshack.us/img5/586/kablew.th.jpg (http://img5.imageshack.us/i/kablew.jpg/)
gdzieś tam

następnie tam przy samych drzwiach była gumowa zaślepka wyciągnąłem ją zrobiłem dziurkę wsadziłem kabel odkręciłem ten plastik co nasz po stronie kierowcy na progu, odgiąłem ten dywan co jest na tej ściance tam gdzieś wyszedł kabel nie wiem skąd ale ważne że dostałem się do środka:)

Tego ci nie wytłumaczę ale jak ściągniesz nadkole (czyli ten błotnik) to zobaczysz o czym mówię

dream
12-10-2009, 04:35
Jak poświęcisz 15 minut :) i od strony silnika w kierunku kabiny będziesz wpychał kabel to na pewno dasz rade :)

Ja robiłem właśnie w ten sposób i poszło. nie obyło się bez pomocy płynu do mycia naczyń co by poslizg załapało :bigok:

luckyx24
20-10-2009, 18:02
Jak poświęcisz 15 minut :) i od strony silnika w kierunku kabiny będziesz wpychał kabel to na pewno dasz rade :)

Ja robiłem właśnie w ten sposób i poszło. nie obyło się bez pomocy płynu do mycia naczyń co by poslizg załapało :bigok:
potwierdzam...to najlepszy sposob :satan: