PDA

Zobacz pełną wersję : co sadzicie o takich swiecach?



piatek77
22-09-2005, 09:36
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64006604

fuel111
22-09-2005, 10:38
Nie wiem czy nie jest to to samo co świece do aut z instalacją LPG i olej do silników LPG :)

Fredee
22-09-2005, 15:44
Powiem tak...akurat ford z boschem nie chcą się dogadywać jeśli chodzi o świece. Dołóż te 6 PLN i kup komplet Motorcrafta. :bigok:

edmondo
23-09-2005, 01:16
jak juz o swiecach, to ja smigam na NGK platynowych, niejakie V-line PTR 5 E, zachawalano je w kilku sklepach... moga byc, czy lepiej szukac Motorcraft, jak juz niejednikrotnie slyszalem???

i drugie pytanko, czy na kablach i swiecach jezdzic do momentu, kiedy zauwaze, ze troszke juz nie sa najlepsze, czy przezornie wymienic za wczasu, zanim zacznie strzelac w kolektor?

na swiecach zrobilej jakies 30 tysi a na kablach 25 i poki co nie zauwazylem zadnych objawow zuzycia, ale podobno zaleca sie wymiane po 30 tyskach

Adek
23-09-2005, 20:09
jak juz o swiecach, to ja smigam na NGK platynowych, niejakie V-line PTR 5 E, zachawalano je w kilku sklepach... moga byc, czy lepiej szukac Motorcraft, jak juz niejednikrotnie slyszalem???

i drugie pytanko, czy na kablach i swiecach jezdzic do momentu, kiedy zauwaze, ze troszke juz nie sa najlepsze, czy przezornie wymienic za wczasu, zanim zacznie strzelac w kolektor?

na swiecach zrobilej jakies 30 tysi a na kablach 25 i poki co nie zauwazylem zadnych objawow zuzycia, ale podobno zaleca sie wymiane po 30 tyskach

Ja bym już wymieniał kabelki i świece wolę dmuchać na zimne .
Też jeżdżę na NGK i póki co jest dobrze (6 tyś.km.) :beer:

wader
23-09-2005, 20:45
Nie polecam tamtych świec szczególnie przy gazie , najlepsze motorcraft , testowałem beru (niezle chodziły ale orginałki są lepsze ) :metal :banan: :metal :bigok: