PDA

Zobacz pełną wersję : [Gadki]Zakup Nawigacji



Kurskey
02-10-2009, 18:46
Witam.
Panowie mam zamiar zakupić Navi mianowicie chodzi mi o Model Manta 070PL :satan: Przyznam sie że tak bardzo Navi nie jest mi potrzebne ale cena mnie skusiła :) Nie znam sie zabardzo na nawigacjach ale słyszałem ze nie które trzeba odblokować żeby wgrac inne Mapy, stąd moje pytanko :) Warto zakupić ten sprzęt?? da sie wgrać o niego nowe Mapy czy trzeba jakoś to navi odblokować??

Netoper
02-10-2009, 19:20
Warto zakupić ten sprzęt?
A za jaką kaskę?

Kurskey
02-10-2009, 19:24
Warto zakupić ten sprzęt?
A za jaką kaskę?

Dokładnie 99zł oczywiście mówimy o nowym sprzęcie

Netoper
02-10-2009, 19:36
Brać nie zastanawiać się, mapa to pewnie będzie MapaMap ale nie ma problemu żeby co innego na kartę wgrać.
Odbiornik GPS to SIRF Atlas III więc jeden z lepszych w tej klasie
To jest na WinCE i diabli wiedzą czy od razu będzie dostęp do karty czy trza odblokować, ale w razie odblokowywania to jest na 2-3 minuty roboty, przez kabelek usb zmienia się jeden wpis w pliku startowym albo zmienia nazwę folderu z plikami startowymi i już masz dostęp do całego windowsa.

Kurskey
02-10-2009, 19:46
Brać nie zastanawiać się, mapa to pewnie będzie MapaMap ale nie ma problemu żeby co innego na kartę wgrać.
Odbiornik GPS to SIRF Atlas III więc jeden z lepszych w tej klasie
To jest na WinCE i diabli wiedzą czy od razu będzie dostęp do karty czy trza odblokować, ale w razie odblokowywania to jest na 2-3 minuty roboty, przez kabelek usb zmienia się jeden wpis w pliku startowym albo zmienia nazwę folderu z plikami startowymi i już masz dostęp do całego windowsa.

W takim razie biorę :) Dzięki za pomoc :pad:

Netoper
02-10-2009, 19:52
A jak można zapytać to gdzie tak tanio mają? bo normalnie to około 200zł trza wybulić.

Kurskey
02-10-2009, 23:54
A jak można zapytać to gdzie tak tanio mają? bo normalnie to około 200zł trza wybulić.

Jutro w Częstochowie otwierają Galerie Jurajską i w sklepie Avans mają taką promocje na to własnie navi za 99zł :)

Jak sie dobije to kupie :rotfl:

grzesio1912
03-10-2009, 17:31
:ass: niezla promocja ja za swojego tomtoma dalem ponad 600zeta.... :(

Kurskey
04-10-2009, 23:55
No promocja niezła.....tylko że wystawione zostało 50 szt i rozeszły sie w ciągu 1 minuty ehhh te Markety

grzesio1912
05-10-2009, 21:43
mozna sie bylo spodziewac, pewnie teraz na allegro sa za normalna cene

jamax
06-10-2009, 12:32
Sam mam mante 060 i śmiga aż miło.Nie odblokowałem a i tak mam wszyskie programy nawi jakie dusza zapragnie (osobiście po polsce polecam Automapę).070 nie polecam ,są z nią problemy ( grzeje się itp)
Użytkownicy mant mają swoje forum zajrzyj tam.
http://www.manta.info.pl/login.php?redirect=viewforum.php&f=138&start=0
Pozdrawiam , gdyby co to pisz na PW postaram się pomóc z programikami :) :) :)

Anka
29-06-2015, 00:07
Ja od dwóch lat używam nawigację TomTom http://nawigacja-samochodowa.tanie-nowosci.pl/sklep-tomtom-start-20-eu.html. Ekram jest trochę malutiki 4.3 cala, ale poza tym na wszystko co jest porzebne :)

Arturek_67
12-07-2015, 11:08
Ja od dwóch lat używam nawigację TomTom http://nawigacja-samochodowa.tanie-nowosci.pl/sklep-tomtom-start-20-eu.html. Ekram jest trochę malutiki 4.3 cala, ale poza tym na wszystko co jest porzebne :)

Widzę, że koleżanka ma duszę archeologa => odpowiada na wątek który ma 6 lat

Przez te 6 lat, sporo się zmieniło:
- nawigacje 3,5" poszły do muzeum i zostały zastąpione przez większe
- "zwykłe" nawigacje stają się przestarzałe jak dyliżanse => coraz więcej osób pozbywa się nawigacji
i wgrywa programy nawigacyjne do smartfonów

Zmieniło się tez oprogramowanie
- zachodnie firmy, dogoniły polskich twórców
- Mapamap (nie mylić z Automapą), kiedyś była dobrym programem => aktualnie "schodzi na psy" i coraz więcej osób z niej rezygnuje

pozdrawiam
Arturek_67

jamax
14-07-2015, 10:32
Faktycznie kotlet z ery dinozaurów .:wow:
Ktoś w erze smarfonów tutaj zagląda ?
Z aktualnych . Osobiście korzystam z Automapy ( oczywiście w naleśniku ):hehe: