PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Przekładka foteli z anglika



stryja
29-10-2009, 22:34
Mam wersje x100 (trend) z full elektryka siedzenia kierowcy, ale z tkaniny.
Chce kupic komplet wentylowanych i grzanych skorzanych z Anglika, gdzie kierowcy (czyli prawy) rowniez jest full elektrycznie regulowany...
I teraz ...czy da sie na stelarz z mojego materiałowego kierowcy przełożyć skórę?
Czy duza rzeźba z elektryką?
Gdzie mozna trafić przełączniki do grzania i wentylacji foteli (mam tylko grzane).
CEL : skorzana tapicera z bajerami z full elektryka sterowaniem dla kierowcy i pasazera :)

1olek
29-10-2009, 22:45
w artykulach jest opis przekladki

stryja
29-10-2009, 23:34
a bylbys na tyle miły by wskazać w którym? dzieki.

Dodano po 12 min.:

znalazlem tylko art o mkII...

Dodano po 20 min.:

Czy potrzebuje do tej przekladki innego "modułu komfortu" Gdzies wyczytalem ze dzieki innemu bede mogł tylko sterowac i grzaniem i wentylacja (ktorej teraz nie mam).

stryja
04-11-2009, 21:23
I co? Nikt nie wie?

malina191
07-11-2009, 10:25
jeżeli chodzi o sterowanie elektryczne to dokładasz tylko dwa kable pod fotel (chyba że masz po fl to wiązka powinna być) skoro drugi masz elektrycznie sterowany możesz pociągnąć z drugiego fabrycznie i tak siedzą na jednym bezpieczniku tylko pewnie bezpiecznik większy trzeba by włożyć stelaż możesz spokojnie podmienić tzn siedzisko i i oparcie są odkręcane od stelaża w kawałku bez potrzeby ściągania tapicerki tylko w trakcie zamień miejscami siedzisko czyli prawy do lewego lewy do prawego bo czujka od obecności pasażera w angolu jest oczywiście w drugim fotelu na temat wentylacji nie wypowiadam się nie znam tematu

stryja
08-11-2009, 13:56
mam wersje po lifcie. elektryka siedzenia u mnie - tylko kierowca...
a nie da sie podpiac dwoch foteli pod jeden modul (ktory teraz steruje jednym fotelem?)

malina191
08-11-2009, 14:07
mam wersje po lifcie. elektryka siedzenia u mnie - tylko kierowca...
to nic że teraz masz sterowanie tylko jednym fotelem wersja poliftowa ma przygotowaną wiązkę pod sterowanie obydwoma fotelami więc podpinasz i działa tylko siedziska musisz zamienić miejscami tak jak napisalem i nie ma czegoś takiego jak moduł sterowania fotelem tam dochodzi tylko prąd reszta sterowana przełącznikami oczywiście powyższe dotyczy tylko i wyłącznie regulacji foteli grzanie i wentylacja to już inna bajka

///luk
10-11-2009, 13:23
witam-podlacze sie pod temat
mam wersje titanium x i elektryczna regulacje foteli tylko siedzisko gora-dol,mam okazje tanio kupic fotele ze skory+alcantara takie jak w mojej wersji tylko, ze w pelni regulowane elektrycznie i tutaj pytanie-czy bedzie mi dzialal ten fotel z pelna elektryczna regulacja skoro oryginalnie mam tylko regulowane siedzisko ,czy bede musial cos przerabiac w wiazce elektrycznej?

z gory dzieki i pozdro.

Pawel2910
10-11-2009, 15:47
witam-podlacze sie pod temat
mam wersje titanium x i elektryczna regulacje foteli tylko siedzisko gora-dol,mam okazje tanio kupic fotele ze skory+alcantara takie jak w mojej wersji tylko, ze w pelni regulowane elektrycznie i tutaj pytanie-czy bedzie mi dzialal ten fotel z pelna elektryczna regulacja skoro oryginalnie mam tylko regulowane siedzisko ,czy bede musial cos przerabiac w wiazce elektrycznej?

z gory dzieki i pozdro.
Nie będziesz musiał nic przerabiać, wyżej zostało napisane, że w mondeo po liftingu wiązka elektryczna jest już przygotowana i wystarczy tylko wpiąć do niej kable wystające z fotela.

///luk
11-11-2009, 02:05
dzieki :beer: