PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Regulacja, przegląd instalacji LPG Warszawa



jezar
09-11-2009, 13:43
Witam,
Poszukuję dobrego solidnego warsztatu który sprawdzi i wyreguluje i przeglądnie LPG w moim MKII.
(Nie wiem której generacji jest gaz - zakładany był ~2 lata temu, wtryski żółte, tyle mogę powiedzieć)
Czy macie coś godnego w okolicach Warszawa - Pruszków ?
Pzdr.

Rafal_Blues
09-11-2009, 16:12
jest zakład na łodygowej w serwisie forda, na modlińskiej też jakiś jest

Netoper
09-11-2009, 16:14
Zerknij na puszkę sterownika co na nim napisane, być może bez warsztatu się obejdzie.

Paolo
09-11-2009, 16:24
Czy macie coś godnego w okolicach Warszawa - Pruszków ? ,

Oczywiście że tak Reguły ul. Regulska 66 tel. 22 667 79 77 powołaj się na Pawła od mondeo :bigok:

jezar
10-11-2009, 07:01
Dziękuję wszystkim za info.
Reguły - zapisano ;) dzięki, pewnie się tam wybiorę.

Netoper - na puszce od gazu pisze STAG 300-4.

Generalnie mam wrażenie, że gazownik źle ustawił auto. Nie robiłem nic przy gazie od założenia - 55 tys. (wiem, wiem moje zaniedbanie).
Wnioskując z postów na forum, prawdopodobnie jest coś skopane z gazem.
Mech. powiedział że czeka mnie remont głowicy bo gniazda są wypalone i nie można już regulacji luzów zrobić. Póki co wyregulował "ostatni raz" i na benzynie pracuje ok.
Powinienem jeszcze zrobić restart kompa i adaptację chyba po tym grzebaniu w zaworach.
Pzdr.

Paolo
10-11-2009, 10:32
Mech. powiedział że czeka mnie remont głowicy bo gniazda są wypalone i nie można już regulacji luzów zrobić. Póki co wyregulował "ostatni raz" i na benzynie pracuje ok.

w razie naprawy głowicy zapraszam do mnie :), regulacje zaworów również i inne wszelakie naprawy oraz przeglądy

jezar
12-11-2009, 10:43
Paolo - dzięki za info - będę miał na uwadze ;) mam nadzieje ze nie nastąpi to zbyt szybko. Mogę prosić na PW ile taka "impreza" wynosi ? ? (regeneracja gniazd i prowadnic)

Netoper - rozumiem ze nie regulujesz STAG'ów ?

Więc pewnie do Reguł będzie trzeba się wybrać.
ech....

Netoper
12-11-2009, 10:48
Netoper - rozumiem ze nie regulujesz STAG'ów ?
Regulujesz tylko wtyczkę przerabiałem pod landirenzo i ze stagiem nie gada.
Paolo też kiedyś miał wtyk do staga i kilkanaście kuchenek z powodzeniem wystroił, może ma jeszcze.

Paolo
12-11-2009, 10:59
Paolo też kiedyś miał wtyk do staga i kilkanaście kuchenek z powodzeniem wystroił, może ma jeszcze.

Ma oczywiście :) ale nie wiem czu bedzie mu sie chciało jechac az do legionowa jak ma w regułach



Mogę prosić na PW ile taka "impreza" wynosi ? ? (regeneracja gniazd i prowadnic)

Jak bedziesz juz miał do naprawy to porozmawiamy :)