PDA

Zobacz pełn± wersję : Gaz w Łodzi ale nie Stefanowski



sebekian
29-09-2005, 15:48
Witam , nadszedł czas na instalke gazu. Będzie to II gen. Już jedn± zakładałem w Nagaz Stefanowski i jest super w Renault Laguna, teraz Lagune sprzedaje i zakładam gaz do Mondeo. Pytanie jest takie czy jest jaki¶ warsztat w Łodzi który równie dobrze założy instalkę i będzie taniej niż u Stefanowskiego bo 2300 to chyba przesada za II generacje. Rozumiem ~1800. Czy kto¶ ma i jest zadowolony b±dz niezadowolony z jakiego¶ łódzkiego gazownika.

dlugimaciek
02-10-2005, 18:13
mam dobrego fachowca ale 50km od ŁOdzi jak cos to daj znacc to podam namiary



:metal :metal

wisp
03-10-2005, 00:48
Witam , nadszedł czas na instalke gazu. Będzie to II gen. Już jedn± zakładałem w Nagaz Stefanowski i jest super w Renault Laguna, teraz Lagune sprzedaje i zakładam gaz do Mondeo. Pytanie jest takie czy jest jaki¶ warsztat w Łodzi który równie dobrze założy instalkę i będzie taniej niż u Stefanowskiego bo 2300 to chyba przesada za II generacje. Rozumiem ~1800. Czy kto¶ ma i jest zadowolony b±dz niezadowolony z jakiego¶ łódzkiego gazownika.

witam, polecam go¶cia w Starowej Górze firma "Elpigaz" ja też na dniach zakładam u nich, dryndnij nr ( 0-604251373 )do mnie to sie zgadamy i podjedziemy do nich, może jaki¶ rabacik bedzie za zakładanie hurtowe... II generacje zakładaja za 1800zł z pełn± elektronik±... oraz klapkami w kolektor...

sebekian
03-10-2005, 14:42
wisp, postaram Cię złapać na GG to sobie pogadamy i jako¶ się umówimy, może razem podjedziemy. Masz jakie¶ opinie o tym zakładzie ??

dlugimaciek
03-10-2005, 20:30
hmm sorry koles jeden zakładałw tej firmie na Starowej Górze i kilka razy jezdził na regulacje co prawda passatem VR6ale cos było nie tak .nie chce mówic ze to niedobry zakład ale............. trzeba to przemyslec




:hmm:

sebekian
03-10-2005, 21:23
hmm sorry koles jeden zakładałw tej firmie na Starowej Górze i kilka razy jezdził na regulacje co prawda passatem VR6ale cos było nie tak .nie chce mówic ze to niedobry zakład ale............. trzeba to przemyslec




:hmm:

W takim razie co proponujesz, znasz cenę i reputacje swojego kontaktu, w któr± stronę od Łodzi to 50km ??

wisp
05-10-2005, 00:51
wisp, postaram Cię złapać na GG to sobie pogadamy i jako¶ się umówimy, może razem podjedziemy. Masz jakie¶ opinie o tym zakładzie ??

ja zakładam już jutro instalke II Generacji BINGO... z grzybami w kolektorze... za 2200pln......pozdro

sebekian
05-10-2005, 18:38
wisp, postaram Cię złapać na GG to sobie pogadamy i jako¶ się umówimy, może razem podjedziemy. Masz jakie¶ opinie o tym zakładzie ??

ja zakładam już jutro instalke II Generacji BINGO... z grzybami w kolektorze... za 2200pln......pozdro

Super, pochwal się po instalacji, i gdzie zakładasz i co to za instalacja BINGO ??

dlugimaciek
05-10-2005, 20:12
chyba juz załozyłes niestety nie było mnie wczoraj na necie
ale gdyby ktos jeszcze chciał to prosz bardzo kontakt na GG 4500834 to do mnie tam wszystko wytłumacze .......


:pc: :pc: :bigok:

darq
10-10-2005, 20:31
ja wzeszłym roku zakładałem inst 2 gen.(16oo,-) w pabianicach na ul. zamkowej jak do tej pory wszystko jest ok.(chłopaki wiedz± co robio±)
:)