PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] [MKIII] Problem z bluetooth travelpilot ex! POMOCY!!!



mega_zbych
29-11-2009, 17:06
Witam.

Posiadam w autku radyjko jak w temacie i nie wiem czy radyjko posiada bluetooth (choć w papierach od auta mam instrukcję w języku niemieckim i gdy wyszukiwałem w tel nowych urządzeń to wyszukiwał mi zawsze Ford Audio) bo dodatkowo mam urządzenie firmy BURY i jest to chyba jakiś zestaw bluetooth podłączony do radyjka... Do wczoraj działało wszystko idealnie (wykrywał telefon, można było dodawać i usuwać telefony). Od wczoraj funkcja jakby "zniknęła". Po naciśnięciu przycisku ze słuchaweczką w radyjku, wskakuje mi tylko MUTE zamiast funkcji telefonu.
Czym to może być spowodowane i jak najszybciej rozwiązać taki problem ;)
Z góry dzięki za odpowiedź.

albanzg
29-11-2009, 20:09
Miałem to samo kolego, wystarczy na chwilę odłączyć akumulator, tylko najpierw się upewnij, że masz kod do radia ;) Ja już taki myk miałem 3 razy, samo z siebie przestaje działać z dnia na dzień ;)

mega_zbych
02-12-2009, 08:45
Dzięki za podpowiedź :beer:
Bluetooth znów działa :fan:

albanzg
02-12-2009, 14:44
Niezamaco :)

raf-250f
04-12-2009, 22:32
Panowie samo rozłączenie akumulatora nie pomaga mi w nawiązaniu kontaktu z zestawem . Bluetooth w telefonie nie widzi zestawu a zestaw twierdzi (j.niemiecki ) że niepoprawna ścieżka
Jak można dopisać nowe urządzenie lub je zmienić

z góry dziękuje

albanzg
06-12-2009, 18:29
Nie wiem, ja po prostu wyszukiwałem urządzenia, sparowywałem je kodem 0000 i działało...

Iceman_x
13-12-2009, 00:22
a ma ktos instrukcje od tego travelpilota?? bo kupilem auto i bylo bez instrukcji... i na czuja dzialam:(

Staruszek
13-12-2009, 12:47
a ma ktos instrukcje od tego travelpilota?? bo kupilem auto i bylo bez instrukcji... i na czuja dzialam:(
Tak, producent ma: http://www.ford.pl/Serwis/Instrukcje_obslugi

NOM
23-04-2010, 21:33
CZY KTOŚ PORADZIŁ SOBIE Z BRAKIEM BT w TRAVEL PILOCIE???
CZEKAM NA INFO
U MNIE TYLKO MUTE

albanzg
24-04-2010, 16:24
NOM, wykaż się odrobiną chęci i przeczytaj drugi post w tym temacie.

xxxlegiaxxx
19-10-2016, 15:05
Miałem to samo kolego, wystarczy na chwilę odłączyć akumulator, tylko najpierw się upewnij, że masz kod do radia ;) Ja już taki myk miałem 3 razy, samo z siebie przestaje działać z dnia na dzień ;)


A wie ktoś może który bezpiecznik może naprawić problem?