PDA

Zobacz pełną wersję : Mam pomysła...



szengel
01-10-2005, 19:53
Hej bracia ! Niedawno strzeliło mi do głowy by założyć podświetlenie klamek zewnętrzynch. Tak sobie pomyślałem, że może wsadzić jakieś zielone diody we wnęki wspomnianych klamek i cieszyć się ich widokiem. Oczywiście będą podświtlane w momencie otwierania samochodu z pilota gdy zapala się lampka w kabinie. Wpiąć się w jej układ i... klamki świecą. Jak myślicie, to fajny pomysł ? A może należy do kategorii "idź mi stąd" lub "wiocha tuning" ?

serdel
01-10-2005, 20:14
mnie sie pomysły podoba np na podświetlenie na kolor samochodu :satan: , ale sam raczej nie dam rady tego zrobić :wall:

Andy
01-10-2005, 20:32
Pomysł zrealizuj, zrób zdjęcia, pokaż nam je a potem dopiero będziemy Cię krytykować :satan:
Z tą krytyką to oczywiście żart, może fajnie wyglądać. :beer:

fuel111
01-10-2005, 20:57
Szengel tak jak mówi Andy zrób i pokaż :)

woj9
01-10-2005, 21:33
Może wyglądać ciekawie jak co to pisz i foty ślij :banan:

MaciekG
02-10-2005, 00:32
Wiocha tuning to by był jakby wciąż świeciły. Tak - kto wie... Może być ładnie.

Kafar
03-10-2005, 19:51
Hej bracia ! Niedawno strzeliło mi do głowy by założyć podświetlenie klamek zewnętrzynch. Tak sobie pomyślałem, że może wsadzić jakieś zielone diody we wnęki wspomnianych klamek i cieszyć się ich widokiem. Oczywiście będą podświtlane w momencie otwierania samochodu z pilota gdy zapala się lampka w kabinie. Wpiąć się w jej układ i... klamki świecą. Jak myślicie, to fajny pomysł ? A może należy do kategorii "idź mi stąd" lub "wiocha tuning" ?

Też o tym myślałem ale nie mam pilota do zamka więc mi są nie potrzebne, ale pomysł fajny,a gdyby ciągle świeciły to pewnie :mo: poprosiliby cię o dowód.

Lonia
04-10-2005, 17:05
muszą świecić w momencie otwierania drzwi z pilota centr.zamka, wtedy będzie to miało też sens praktyczny w nocy

tylko jak to zrobić :niewiem:

Graluu
04-10-2005, 17:26
tylko jak to zrobić :niewiem:

może połączyć z lampką oświetlenia wnętrza - ona zapala się właśnie podczas otwierania drzwi z pilota

Kafar
04-10-2005, 18:00
tylko jak to zrobić :niewiem:

może połączyć z lampką oświetlenia wnętrza - ona zapala się właśnie podczas otwierania drzwi z pilota

Jeżeli to by starczyło to samo podłączenie to rzecz banalna, ja chce pilotaa :dres:

v1tek77
04-10-2005, 18:27
tylko jak to zrobić :niewiem:

może połączyć z lampką oświetlenia wnętrza - ona zapala się właśnie podczas otwierania drzwi z pilota
Lub pod podswietlenie nog :satan:
Ono tez sie zapala po wcisnieciu pilota :)) :beer:

Oktan
07-10-2005, 10:41
tylko jak to zrobić :niewiem:

może połączyć z lampką oświetlenia wnętrza - ona zapala się właśnie podczas otwierania drzwi z pilota

to jest bez sensu - ja bym to zrobił inaczej: aktywacja tego podświetelnia w momencie wyłączenia alarmu, czyli przed wsiadaniem - bo tak na chłopski rozum po co mi podświetlenie zewn. klamek skoro ja już wsiadam do auta :glupi1: , natomiast wyłączenie podświetlenia po uruchomieniu zapłonu.

RWalentynowicz
07-10-2005, 11:53
Jeśli podciągnie pod te światełko (12 s) to właśnie cały system będzie się włączać w momencie otwarcia auta z pilota :)