PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] podgrzewane szyby przedniej i centralny od kierowcy i



Maciek74
20-12-2009, 19:05
Witam ,na zewnątrz ok. -20c i zonk .padło podgrzewanie szyby przedniej oraz centralny w drzwiach od kierowcy(nie rygluje z kluczyka ale działa z wewnątrz) dodam ,że sprawdziłem bezpieczniki (te koło akumulatora)
czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić?czekać na odwilż?/

tompiorko
21-12-2009, 16:11
centralny w drzwiach od kierowcy
Prawdopodbnie mikrostyki zamka siadają.

Drugą zimę z rzędu mam podobne "przeboje" z centralnym :wall: , wymieniłem już wszystkie zamki i nic. Ostatnio dochodziło do sytuacji, że w aucie ginęło grzanie szyby, kierunki itp. Dlatego też po ostatnich konsultacjach zabrałem się za zasilanie tzn dokładne sprawdzenie akumulatora. Aku mimo że kręcił elegancko w te mrozy okazał się być już kaput(od nowości w aucie...więc swoje już przeżył). Mam nadzięję że nowy aku rozwiąże moje problemy.

Ps. może u Ciebie jest podobnie :niewiem:

Maciek74
21-12-2009, 17:06
tak,tak czytałem o Twoich przebojach,autko kupiłem niedawno tak że nie wiem ile ma aku ,ale na mrozie póki co kręci dobrze.

tompiorko
21-12-2009, 17:35
na mrozie póki co kręci dobrze
Mój obecny też mnie jeszcze nie zawiódł, ale na teście pod obciążeniem wypadł marnie :(

Dodano po 1 min.:


padło podgrzewanie szyby przedniej
A kontrolka na włączniku zapala się w ogóle?

Maciek74
21-12-2009, 18:29
tak zapala się ,co więcej około 2 tyg. temu jeszcze przed atakiem zimy szyba grzała ,centralny też "chodził" dobrze.

Maciek74
22-12-2009, 18:46
temperatura na zewnątrz zmieniła się z -17 na -5 no i wszystko samoistnie wróciło do normy ,centralny działa i ogrzew. szybki też

tompiorko
22-12-2009, 21:45
To tylko chwilowe...obym się mylił. Ja bym sprawdził na Twoim miejscu sprawność akumulatora.