PDA

Zobacz pełną wersję : problemy MK 2



rostek
30-03-2005, 13:34
mam pytanie:
1) co sie moze dziać jezeli ABS mi nie działa , a kontrolka sie nie pali(czyli pokazuje ze wszystko OK, a przy odpalaniu samochodu gasnie tak jak ppowinno być).
2)odłaczylem akumulator no i jak mozna sie było spodziewac radio chciało kodu. wklepywałem 10 razy ten co mam na naklejce (oryginalnej) od radia (uprzednio zawsze za pierwszym razem działał ten kod) no i mi zablokowało sie radyjko 4000. co teraz czy jest jakies rozwiązanie ???

POMOCY !!!!!

Tomi
30-03-2005, 14:47
Z ABSem to proponuję podjechać na komputer - wyjdą wszystkie usterki. Układ hamulcowy to ważna sprawa dla bezpieczeństwa i dlatego warto to zrobić.

Jeżeli chodzi o radyjko to jeżeli jest zablokowane na amen - to w serwisie AGD RTV powinni rozkodować na dwa sposoby -
1 radyjko już nigdy nie będzie chciało kodu
2 radyjko będzie chciało nowy kod który oni ustalą.


POZDRAWIAM

:metal

Tauros
30-03-2005, 22:38
mam pytanie:
1) co sie moze dziać jezeli ABS mi nie działa , a kontrolka sie nie pali(czyli pokazuje ze wszystko OK, a przy odpalaniu samochodu gasnie tak jak ppowinno być).
POMOCY !!!!!
Ja mialem ABS ale narazie nie mam (padl mi modul(modulator))
Teraz normalnie zapala mi sie kontrolka i potem gasnie, ale robili mi to w serwisie i widocznie cos zrobili, zeby ciagle mi sie kontrolka ABS nie swiecila, ale co dokladnie to nie wiem...