PDA

Zobacz pełną wersję : [Duratec]Zamek bagażnika MK3



leszcz
09-01-2010, 16:04
Witajcie

Nie moge otworzyć bagażnika z przycisku w kabinie i z tego przycisku gumowego pod blendą . Udaje sie otworzyć z kluczyka i z przycisku na pilocie :D . Co się mogło przytrafic ? zararzł elektromagnes ?

pozdr Leszcz

Danjos
09-01-2010, 18:31
zamarzł elektromagnes

Tak

Też tak mam w te mrozy ze tylko z kluczyka idze

leszcz
09-01-2010, 21:38
zamarzł elektromagnes

Tak

Też tak mam w te mrozy ze tylko z kluczyka idze

ale Ty masz MK2 a ja MK3

kiedys jak miałem MK2 nie miałem żadnych problemów :) :) :)

danielWr
09-01-2010, 22:26
Pewnie dostaje się woda do przycisku w blendzie i zamarza.

daniellomasa
09-01-2010, 22:33
Nie moge otworzyć bagażnika z przycisku w kabinie
dokładnie zrobiło się tak u mnie tylko z kluczyka

danielWr
09-01-2010, 22:37
Odepnijcie wygłuszenie w klapie jest na wciskanych kolkach potem rozepnijcie złącze od przycisku otwierania w klapie. Jeżeli będzie działać otwieranie z kabiny znaczy ze winowajca jest przycisk w klapie.

daniellomasa
09-01-2010, 22:40
Odepnijcie wygłuszenie w klapie jest na wciskanych kolkach potem rozepnijcie złącze od przycisku otwierania w klapie. Jeżeli będzie działać otwieranie z kabiny znaczy ze winowajca jest przycisk w klapie.
widziałem wymianę mikro przełącznika w klapie z fotami zimno co by cosik działać

z innej beki ten plastik z oświetleniem tablicy jak on jest złapany do klapy lewa strona mi odstaje lekko i zapewne tamtędy woda się dostaje

MAG
10-01-2010, 18:46
widziałem wymianę mikro przełącznika w klapie z fotami ...
Szukam i nie moge tego znaleść - możesz podesłać linka?

daniellomasa
10-01-2010, 18:52
zukam i nie moge tego znaleść - możesz podesłać linka?
proszę

http://www.mazan.pl/download/beno/auto/rady/Mondeo-03-wymiana_mikroprzelacznika_klapy_bagaznika.pdf

GTomek
11-01-2010, 14:49
winowajcą jeszcze może być zamek kierownika (przynajmniej w moim przypadku tak było) miałem dokładnie te same objawy mogłem otworzyć tylko z pilota. Próba sprawdzenia jest prosta zamykamy auto z kluczyka (nie z pilota) i jeżeli nie zamkną się bądź nie otworzą wszystkie tylko kierownika to mam odp. że walnięty jest zamek a dokładnie mikro w zamku

eng
11-01-2010, 23:39
Jakby co blendę z mikrostykiem mam na sprzedaż:P

kamilxx87
12-01-2010, 15:11
mam ten sam problem w zime i podczas deszczu. podobno w hatchbackach dostaje sie woda. wystarczy poczekac az wyschnie i powinno byc ok. ewentualnie elektryk i trzeba pogrzebac.

koproselek
29-01-2010, 22:24
Witaj Leszcz.

W drzwiach kierowcy po prawej stronie (w Anglii). Miałem problem ponieważ miałem spięcie w centralnym zamku i go odłączyłem. Po odłączeniu centralnego nie otwiera mi się bagażnik z tyłu od przycisku i w kabinie na desce.
Weź to pod uwagę.

pozdrawiam Paweł

Damiano
30-01-2010, 12:39
U mnie jest to samo leszcz. na poczatku bylo wkurzajace samootwieranie sie, a od kiedy sa wieksze mrozy, tylko kluczyk lub pilot zostaje. zrobi sie cieplej, albo jestem w garazu, to zalapie. jak tylko sie ociepli na dobre, zabiore sie za to tak jak jest opisane to w w.w linku.
pozdro