PDA

Zobacz pełną wersję : [Sklep]się wkurzyłem i się pożalę na sklep [url]www.e-radia.pl[/url]



Lukasz
12-01-2010, 10:25
szukałem głośniczka do radia, znalazłem taki fajny:

http://www.e-radia.pl/p/pl/53/glosnik+hp-1.html

do dziś widnieje status Dostępność:Jest (wysyłka 1-2 dni)

zakup potwierdzałem tydzień temu a dziś dostałem telefon że jednak go nie mają na stanie i nie mogą sprowadzić!

tak funkcjonują właśnie pseudo sklepy internetowe,
najpierw zamówienie klienta a potem dopiero szukanie towaru. Ja już tam nic nie kupię, lepiej potwierdzajcie telefonicznie zakupy stamtąd, wkurza mnie jak tracę czas. :wall:

Tyberiusz
12-01-2010, 17:30
A co z wpłaconą kasą?

Critu
12-01-2010, 17:51
Ja za to polecam TEN (http://www.cbradioserwis.pl) sklep. Bardzo szybka wysyłka i ceny konkurencyjne.

Jak słusznie ktoś zwrócił mi uwagę, to nie wszystkie ceny są konkurencyjne. Czyli standardowo okazuje się, że coś można taniej kupić ale są też droższe produkty. Więc trzeba uważać. Ja jednak mam pozytywne doświadczenie z w/w sklepem.

Lukasz
13-01-2010, 07:51
A co z wpłaconą kasą?

wybrałem profilaktycznie opcję za pobraniem, więc mam ją dalej, ale kontakt mieli dobry, bo koleś dzwoniąc do mnie mówi że dzwonił po kilku sklepach i dał mi namiar na taki w którym jest mój głośnik dostępny od zaraz bo nie chce robić takich szopek że zamówi tam i mi sprzeda jako swoje.
chodzi mi głównie o sposób organizacji większości sklepów internetowych - skoro jest napisane że wysyłka dostępnego towaru w ciągu 2 dni to spodziewam się go na 3ci - proste, a nie po tygodniu się dowiaduję że status dostępny oznacza tyle co "prawdopodobnie dostępny u naszych dostawców"

Critu
13-01-2010, 09:23
Szwagier mój miał kiedyś taki przypadek sprzedając lampę do auta na allegro. Cena była 150 zł. Pan A zalicytował i napisał maila, że Pan B kupił u niego taką lampę ale Pan A jej nie miał. Zatem prosi o wysłanie za pobraniem tej lampy na adres Pana B, w kwocie pobrania ma wpisać 200 zł. Różnicę przelać na konto Pana A. I tak rozwiązali sprawę.

Zatem moim zdaniem w tym przypadku powinni postąpić tak samo z tym, że w tej samej cenie. Następnie poinformować ciebie o powyższym fakcie. Myślę, że byłbyś wówczas zadowolony z transakcji. Oczywiście z zachowaniem przynajmniej zbliżonych terminów.