PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot do fabrycznego radia Ford. Czy będzie pasował???



Pablo81
08-10-2005, 12:58
Posiadam radio Ford 7000, czy taki pilot będzie pasował do kierownicy w MkII i czy będzie banglał z tym radiem? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66550688

Czy potrzebna jest jeszcze jakaś obudowa? Ma ktoś z Was coś takiego?
Dzięki za szybkie odp. :pad:

waldemarz
08-10-2005, 13:33
Fajnie napisal ten sprzedajacy - "NIE CHCĘ PÓŻNIEJ NEGATYWA. ZA ILE WYLICYTUJESZ ZA TYLE SPRZEDAM." Jak to za ile wylicytujesz jak poprostu podal cene "80 zl Kup teraz" smieszna licytacja bez licytacji tylko kupuj za tyle ile on chce. :)) :)) :)) :)) :)) Ja powiem szczeze ze nie wiem czy to dziala na podczerwien czy jak, bo mnie sie chyba wydaje ze musi byc jakies okablowanie od tego przelacznika do radia. Ale tylko moze mi sie wydawac, nie mialem w fordzie pilota od radia, ale te przelaczniki musza miec chyba jakies polaczenie z radiem.

STraits
08-10-2005, 18:50
Potrzebny będzie dodatkowy sterownik. Sam pilot to nie wszystko.

wisp
08-10-2005, 21:38
Posiadam radio Ford 7000, czy taki pilot będzie pasował do kierownicy w MkII i czy będzie banglał z tym radiem? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66550688

Czy potrzebna jest jeszcze jakaś obudowa? Ma ktoś z Was coś takiego?
Dzięki za szybkie odp. :pad:

do kierownicy MKII bedzie pasował , nie jest pewne ,czy masz wejście na sterowanie pilotem (gniazdo środkowe jedno z trzech...)
Sam pilot nie bedzie działał , musisz mieć okablowanie a pozatym bez modułu sterowania (zamontowanego pod skrytką po stronie pasażera...) itak nie bedzie chodził... dużo walenia z tym pilotem, mnie tam by sie nie chciało ciągnąć kabli... pozatym kable muszą mieć odpowiednią dlugość bo bedzie inaczej bedzie sie pieprzyło wszystko.. dlatego musi być fabryczna instalacja... pilot====[moduł]====radio(musi być przystosowane do pilota)

STraits
08-10-2005, 22:51
eee. dokładaliśmy do autka Marcina pilota + moduł + kable. Dałl rade. Zamknęło się w 150 PLN z obudową kolumny kierownicy..

Pablo81
09-10-2005, 17:58
Dzięki za informacje :beer:



eee. dokładaliśmy do autka Marcina pilota + moduł + kable. Dałl rade. Zamknęło się w 150 PLN z obudową kolumny kierownicy..

Chyba poczekam, może się trafi gdzieś cały komplet jak powyżej. Gdybyście wiedzieli coś o zestawie i cenie jak wyżej to dajcie znać. :)