PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] interpretacja dziwnych kodów MK II



mymlon
24-01-2010, 19:15
Witam

Nie mogę nigdzie znaleĽć interpretacji mrugania kontrolki poduszek w MK II. TJ 4 dłuuugie mrugniecia. Wiem, wiem, szukałem, ale wszedzie pisz± o krótkich. Poza tym znam zasade przeczyszczenia styków pod siedzeniami itp, bo co jakis czas musiałem to robic ( np jak sobie żona fotel dosunęła, tak, aby mieć nos na szybie hahah) , ale 4 długie? hmm. Poza tym co jakis czas s± 3 długie i jedno krotkie, o co biega w tym.

Brudsien
24-01-2010, 19:17
Wszędzie to daja taki link http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=43&mode=&order=0&thold=0

Nastepnym razem szukaj tez w archiwum artykułów po lewej stronie strony

mymlon
24-01-2010, 19:19
tak, tak, znalazlem to, dzieki, ale chodzi o pewien manewr, tj jak wczesniej mnialem takie sytuacje to były to krótkie mrugniecia, a teraz sa długie po 4 sek swieci, przedtem może 2 sek. Poza tym raz s± 4 długie, potem 3 długie itd, poprostu za kazdym razem inaczej.styki czysciłem, a za linka dzieki zapisze go sobie

Brudsien
24-01-2010, 19:23
Sterownik w MKII nie jest w stanie wy mrugać innych kodow niz masz na linku ktory ci dalem, on wy mruguje tylko jeden blad nawet jak jest wiecej czyli po naprawie np pierwszego problemu wy mruguje nastepny i powtarza to caly czas, ¶wiecenie sie kontrolki oznacza uszkodzenie sterownika

Wiec przyjrzyj si dokladnie bo po wy mruganiu kodu bledu jest przerwa i nastepnie powtarza ten blad