PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Do elektroników zapytanie o wyjście aux



tapmal
25-01-2010, 21:47
Mam problema. W MDO mam radio Blaupunkt Lausanne. Z tyłu mam miejsce na 4 kostki.2 są od zasilania i głośników i działają prawidłowo. 3 górny idzie kostka do wzmacniacza i ma 4 "chinch-e" z czego 2 są podłączone do wzmacniacza a 2 wolne. Do tych wolnych podłączyłem MP3. Działa toto ale tylko na lewy kanał. Czy zamiana tej pary idącej do mp3 da coś?
Jak się do tego zabrać jeżeli to nie to?
Aha. Dziwnie działa radio jak włączę mp3 a nie sciszę głosu w Blaupunkcie. Jedno i drugie gra jednocześnie:)

hubert12
25-01-2010, 22:41
po to pewnie nie jest wej. AUX tylko wyj. na dodatkowy głośnik lub tube a że z mp3 ci gra jednocześnie to normalne jeśli tak zrobisz ja też mam dwa wyj. parzyste przy LG i to są wyjścia a nie wejścia.
P.S. a masz opis dokładny tego radzia to zobacz i poczytaj

charizmatic
26-01-2010, 08:08
u mnie w Panasonicu są elegancko opisane cinche od AUXa i trzeba włączyć tryb AUX (jest CD/RADIO/AUX) normalnie SOURCEm, a nie próbowałeś popatrzeć w instrukcji, które to kable są?

tapmal
26-01-2010, 09:25
Tryb AUX włączony ;) i elegancko się przełącza by Source. Na łatwizne poszedłem troszkę trzeba będzie poszperać w necie za instrukcją(Radio ma 6 lat i się zagubiła) Swoją drogą stary Blaupunkt a gra rewelacyjnie.Pozdrowienia i dzięki