PDA

Zobacz pełną wersję : konsola Playstation2 jako DVD w aucie?



remik07
09-10-2005, 11:48
witam,mam pytanie:
Czy sprawdzi się Playstation2 - jako odtwarzacz DVD a jednocześnie konsola do gier ? Wiem ,że nie jest to sprzęt dedykowany do samochodu , jednak zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.

Może ktoś ma ? jak się sprawuje?
pozdr

krzys139
09-10-2005, 12:12
witam,mam pytanie:
Czy sprawdzi się Playstation2 - jako odtwarzacz DVD a jednocześnie konsola do gier ? Wiem ,że nie jest to sprzęt dedykowany do samochodu , jednak zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.

Może ktoś ma ? jak się sprawuje?
pozdr

A w czym widzisz problem. Przetwornica napiecia, monitor LCD montowany w miejsce radia lub w zagłowkach.
Wszystko zalezy od pieniedzy jakimi dysponujesz.
Ja osobiscie zrobilbym sobie konkretne audio bo filmy w domu ogladam a nie w aucie :))

A konsole i ekrany montowane sa w Demo Car tam nawet LCD w bagaznikach sa 8O

VinCe
09-10-2005, 12:17
jak masz dzieciaki to można zapakować LCD w zagłówki i Play stację... w innym wypadku raczej rozwiązanie trochę bez sensu...bo filmy ogląda sie w domu alno kinie.. bo niby kiedy w samochodzie?? W korkach??:-)

remik07
09-10-2005, 12:30
chodzi mi konkretnie o syna.

Czy znacie taką sytuacje? wyjeżdżam z domu z rodziną w drogę,powiedzmy 300km , a tu po pięciu km synek pyta: tato,daleko jeszcze????

w czym widzę problem? otóż nie wiem jak to się zachowa na naszych dziurawych drogach podczas jazdy.

Kafar
09-10-2005, 12:36
witam,mam pytanie:
Czy sprawdzi się Playstation2 - jako odtwarzacz DVD a jednocześnie konsola do gier ? Wiem ,że nie jest to sprzęt dedykowany do samochodu , jednak zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.

Może ktoś ma ? jak się sprawuje?
pozdr

Konsola odtwarza dvd bez kłopotu, ale zeby odtwarzac divX musisz miec oprogramowanie np. na CD. Nie wiem czy się sprawdzi bo musi być stabilnie zamontowana. Miałem PS2 i jak czasem się nią ruszało to potrafiła się wiesznąć na chwilę.

v1tek77
09-10-2005, 12:46
A PS2 ma jakis system antywstrzasowy? Bo to chyba podstawa w autku :satan:

Kafar
09-10-2005, 12:47
A PS2 ma jakis system antywstrzasowy? Bo to chyba podstawa w autku :satan:

Właśnie nie wiem, z moich obserwacji to chyba nie albo bardzo słaby:) Ale na autostradzie :)) może nie będzie kłopotów

fuel111
09-10-2005, 12:52
chodzi mi konkretnie o syna.

Czy znacie taką sytuacje? wyjeżdżam z domu z rodziną w drogę,powiedzmy 300km , a tu po pięciu km synek pyta: tato,daleko jeszcze????

w czym widzę problem? otóż nie wiem jak to się zachowa na naszych dziurawych drogach podczas jazdy.
Remik skąd ja to znam - mam to samo :))

krzys139
09-10-2005, 13:26
Nad wstrzasami w aucie nigdy sie nie zastanawialem. To wszystko ladnie wyglada w aucie jak stoi :)) A chyba w czasie jazdy po naszych super rownych drogach ani filmu nie da sie obejrzec ani pograc na konsoli.

A konsola chyba nie ma antyschocka bo nikt nie robil jej z przeznaczeniem do auta tylko do domu :)

Kafar
09-10-2005, 15:20
Nad wstrzasami w aucie nigdy sie nie zastanawialem. To wszystko ladnie wyglada w aucie jak stoi :)) A chyba w czasie jazdy po naszych super rownych drogach ani filmu nie da sie obejrzec ani pograc na konsoli.

A konsola chyba nie ma antyschocka bo nikt nie robil jej z przeznaczeniem do auta tylko do domu :)

Racja. Chyba że sobie na sprężynkach zamontujesz:)