PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Zamykanie centralnego po przekręceniu kluczyka



toki3
31-01-2010, 17:06
Witam

Panowie potrzebuje pomocy. Kupiłem Mondka 1,8TD 97rok autko ma centralny z pilota (nie jest to moryginalny pilot) i nie wiem co sie stało ale załączyła się taka funkcja, że jak przekręce kluczyk w stacyjce to zamykają mi sie wszystkie drzwi a jak wyłączam kluczyk to sie otwierają.
Wiecie może jak to wyłączyć??
Wiem że mam też podwójne ryglowanie i to wiem jak włączyć (przekręcam kluczyk w zamku i go troche dłużej przytrzymuje a on sie rygluje podwójnie)

Proszę o pomoc.

I jeszcze jedno.

Mam wersje GHIA mam podgrzewane siedzenia a w tej całej zaślepce jest też kostka z przewodami do przycisku od Kontroli Trakcji. Czy jak kupie sobie ten przycisk to będzie działać ta kontrola trakcji??

Pozdrawiam ;)

Krzychu32
31-01-2010, 18:37
w tej całej zaślepce jest też kostka z przewodami do przycisku od Kontroli Trakcji. Czy jak kupie sobie ten przycisk to będzie działać ta kontrola trakcji??
Najpierw sprawdź czy ją w ogóle posiadasz ,w Twoim roczniku znajduje się obok zbiorniczka płynu chłodniczego.

arekxxx
31-01-2010, 18:46
Jeżeli pilot jest nieorginalny więc trzeba ustalić jaki masz sterownik centralnego potem odszukać instrukcję i wyłączyć opcję zamykania lub przeciąc przewód dopowiedzialny za sterowanie tą opcją.

toki3
01-02-2010, 13:01
A jak wygląda ta kontrola trakcji koło tego zbiorniczka z płynem chłodniczym??

hiszpan
01-03-2010, 21:08
Witam,

Trochę odkopuje temat, ale może komuś innemu też przyda się w przyszłości to zdjęcie.
Tak wygląda urządzonko:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14c13169eafdf221.html

Ps. Z tego co się doczytałem tak jak powyżej wygląda tylko w mondeo do V.1998 później kontrola trakcji była wbudowana w PCM.

Pozdrawiam