PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] LPG w okolicach Warszawy, lub gdzie najlepiej w Polsc



kiokio
31-01-2010, 19:10
Witam,
Poszukuje dobrego zakładu kóry zainstaluje mi LPG w MKIII 1.8 125KM.
Widze ze było tego trochę na forum, ale sa to jakieś pojedyńcze spostrzeżenia a to za mało żeby mnie przekonać.

Może jest jakiś warsztat w okolicach Warszawy do którygo jeżdzą klubowicze lub poprostu jest polecany przez rzeszę użytkowników MK3
Cena instalacji jest dla mnie drugorzędna sprawą, na 1 miejscu jest jakość i fachowość, jak płacić to człowiekowi który ma głowe na karku i wie co robi.

Jeśli ktoś zna b dobry zakład gdziekolwiek w Polsce, to też jestem zainteresowany.

danielWr
31-01-2010, 20:15
Wejdź na LPG-forum.pl z warszawy koleś o niku nikos zakalada. Z tego co pisza bardzo dobry. Ja zakładałem u innego gazownika z polecenia z tej strony i jestem zadowolony.

Krzychu32
31-01-2010, 20:16
Wejdź na LPG-forum.pl z warszawy koleś o niku nikos zakalada.
http://lpg-forum.pl/index.php

kiokio
01-02-2010, 09:36
Wejdź na LPG-forum.pl z warszawy koleś o niku nikos zakalada. Z tego co pisza bardzo dobry. Ja zakładałem u innego gazownika z polecenia z tej strony i jestem zadowolony.

Koleś "nikoś" to jakiś krętacz poczytaj na forum, z takimi sie nie będe zadawał...

kiokio
04-02-2010, 00:19
Ktoś coś jeszcze podrzuci?
Byłem w tym tygodniu na wywiadzie w sumie w 3 warsztatach, żaden się nie podejmuje bo mówią że to zabawa na 30 do max 50tyś i głowica jest do wymiany.
Nie wiem co o tym myśleć, bo na forum piszecie że jeździcie na LPG i nie ma dramatu
Jeden gaziarz nawet miał głowice od 2.0 MK3, gniazda były wyrąbane do tego stopnia że brakowało regulacji na płytkach... podobno po przebiegu ok. 45tyś

Netoper
04-02-2010, 12:00
Jak źle dobrane komponenty kuchenki, czy źle wystrojona to nie dziwota że silnik się sypie, do tego przed montażem kuchenki, należy zrobić regulację zaworów.
Na PW wysyłam namiary na sprawdzonego gazownika w Wa-wie.

Rafal_Blues
04-02-2010, 20:29
ja zakładałem i paru kumpli zakładaliśmy tu http://www.bluelpg.pl/index.php?page=kontakt i jesteśmy zadowoleni, wiedzą jak podejść do auta. Koszt jak do ciebie to tak koło 2 do 2.5 tys zł na dobrych podzespołach, które możesz sobie sam wybrać.

kiokio
22-05-2011, 11:44
ja zakładałem i paru kumpli zakładaliśmy tu http://www.bluelpg.pl/index.php?page=kontakt i jesteśmy zadowoleni, wiedzą jak podejść do auta. Koszt jak do ciebie to tak koło 2 do 2.5 tys zł na dobrych podzespołach, które możesz sobie sam wybrać.

Odgrzeje kotleta.
LPG już zamontowane w Migaz-s z Warszawy, chłopaki naprawde się znają i robią zgodnie z zasadami sztuki (widać to po samej kulturze pracy i organizacji) Instalacja to LR omegas.
Natomiast z całą odpowiedzialnością NIE polecam zakładu z Legionowa BlueLPG.
Zakład jest na czarnej liście na forum LPG, oraz znam wiele osób ze swojego miasta co mają spartolony samochód.
Np. notorycznie montują butle do jazdy na wstecznym co świadczy o braku jakiejkolwiek wiedzy nt. montazu instalacji.
Mojemu kumplowi puścili BMW e39 528 na STAG 300 +Valteki + reduktor Alaska. Auto oczywiście nie jeździło praktycznie wcale a oni 3 tygodnie trzymali samochód bo nie wiedzieli dlaczego nie jedzie.
Okazało się że reduktor Alaska jest do 90KM a auto ma prawie 200...