PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] centralny sam się zamyka z kluczykami w środku..



GRUBY_82
01-02-2010, 22:16
witam kolegów..
mam taki kłopot..
Wiedząc ,że nie będe jezdził autkiem przez tydziń wyjąłem akumulator i zostawiłem w domu..(na dworze -23 st.C)
po 6 dniach zainstalowałem aku w aucie.. odpaliłem.. wyszedłem oskrobać szyby i po zamknięciu drzwi po jakichś 10 sekundach centralny zamknął wszystkie zamki.. autko stało odpalone ponad godzinę zanim zorganizowałem drugi kluczyk i nieźle się zagrzało.. zgasiłem auto odpaliłem znowu.. wysiadłem i już się nie zamkną.. po tej akcji samochód znów stał przez weekend nie urzywany i dzisiaj rano znowu taka sama sytuacja.. otwieram.. odpalam.. wysiadam oskrobać szyby i znów się zamkną oczywiście z kluczykami w środku.. tym razem jednak drugi miałem ze sobą :) .. zajechałem do pracy zostawiłem autko na 8h. przychodzę po pracy.. odpalam .. wysiadam żeby zrobić testa i nic ..centralny nie zamyka.. może ktoś wie oco chodzi..
dodam jeszcze ,że w momencie podłączania aku po tygodniowej przerwie otworzyłem tylko drzwi kierowcy a reszta zamków była zamknięta..
może komputer poprostu to sobie jakoś zakodował i teraz da się to jakoś odblokować.. autko mam ponad dwa lata i to pierwsza taka akcja od kiedy je mam..
z góry dziękuję za wszelkie sugestie..
pozdrawiam Gruby.

hubert12
01-02-2010, 22:39
Z tego co mi się wydaje to normalka ,bo nie były otwarte pozostałe drzwi i centralka się zamknął żeby można było wszystkie razem otworzyć (tak ja uważam a może nie mam racji)zobaczymy co koledzy powiedzą

Proszę zwracać uwagę na pisownię - Krzychu32