PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Czy są Mondeo z klimatyzacją dwustrefową?



bursalino
08-02-2010, 01:53
Przez wiele miesięcy żyłem w przekonaniu, że Mk III z klimatyzacją automatyczną co najmniej może mieć wersję dwustrefową (z niezalezną regulacją temperatury dla obu przednich "lokatorów") - np. tak jak w lepszych wersjach C-maxa (znajomy ma taką wersję z AD 2004). Jednak ostatnio zacząłem się dokładniej przyglądać zdjęciom wnętrz Mondków i... niespodzianka. Jest jeden regulator temperatury po lewej stronie, a po prawej jest przełącznik trybów pracy (w C-maxie są dwa identyczne regulatory po dwóch stronach wyświetlacza.
Czy ktoś może mi "poświecić" w drodze do wiedzy? ;)
Pozdrawiam klubowiczów.

danielWr
08-02-2010, 01:59
Klimatyzacja dwustrefowa w Mondeo to tylko na allegro.

evil44
08-02-2010, 10:53
Dwustrefowa występuje tylko w tych najbardziej wypasionych wersjach z allegro. Ford nie oferował takiej klimy w salonach :D

Netoper
08-02-2010, 15:05
My jak naszego szukaliśmy to na jeden trafiliśmy z klimą strefową, i ogólnie był w pełnym wypasie wraz ze skórzaną tapicerką.
To było MKII

bursalino
08-02-2010, 19:04
Dzięki Koledzy za "oświetlenie" ;)

BTW - troszkę to dziwne, że samochód z niższej - chyba - półki cenowej i prestiżowej (także dla firmy) ma dwustrefową, a Monduś nie. Ale cóż, "polityka Panie dziejku".

jarek33
08-02-2010, 21:07
ale pasażerowie z tyłu mają nadmuch na nogi

jest to zamontowane pod przednimi fotelami jaką temperaturkę ustawisz to taka leci na tył