PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] Swieczki do lpg



Szrek_27
16-02-2010, 23:07
Jakiej firmy sa najlepsze do lpg.Ngk wytrzymaly mi 15 tys km a motorcrafty zaledwie 150km!!.

maniek_
16-02-2010, 23:09
Ponawiam pytanie z poprzedniego w±tku - wymieniałe¶ również przewody? Motorcrafty (platyki) na gazie sprawuj± się bardzo dobrze, ogólnie ford nie lubi zamienników. Z drugiej strony NGK w aucie mojego ojca na gazie przetrwały 80tys km

Szrek_27
16-02-2010, 23:34
Przewody wymienilem (BOSH)-podobno niezawodne sa.cewke zaplonowa (SWAG-brak reklamacji) podobno najlepsza.Skoro motorcrafty platynowe sa takie dobre to czemu mi nawalily?bo co moze byc innego?zreszta moze jutro bede wiedzial co jest grane.

danielWr
16-02-2010, 23:52
Jakie¶ sprzeczne teorie. NGK robi dla motorcrafta. Kupiłem ¶wiece motorcrafta które tez miały z drugiej strony logo ngk. I na gazie juz 8kkm i maja sie bardzo dobrze.

maniek_
16-02-2010, 23:56
Co do przewodów znowu pochwalę Motorcrafta. Przerabiałem różne zamienniki i rekordem było 10kkm... Od tej pory kupuje oryginały i zapominam o tym temacie

grubasq
17-02-2010, 07:22
Przewody wymienilem (BOSH)-podobno niezawodne sa

oj zawodne zawodne mi na gazie w r21 wytrzymały i tu fanfary 250 km, oczywi¶cie reklamacja dali drugi komplet który pochodził nie wiem z 1000 km , po czym wywaliłem zastosowałem oryginalne przewody i 2 lata zapomniałem o kablach.

Szrek_27
17-02-2010, 08:03
Nie wiadomo czy to jest wina kabli zaplonowych.W poprzednim modelu mondeo chcialem zmienic kable bo wszyscy pisza ze przy lpg powinno sie czesciej wymieniac.Mialem ten sam problem,strzaly na lpg szarpanie na niskich obrotach.Zmienilem kable na motorcrafty i auto gorzej chodzilo na nich niz na starych.Przez 3 lata jezdzilem poprzednim fordem i nigdy nie zmienilem kabli,jedynie mialem problem ze swieczkami wlasnie z motorcrafta ktore pekaly.Mechanik powiedzial mi zebym smarowal je smarem z firmy beru i faktycznie problem zniknal.Moze dzisiaj gaziarz mi pogrzebie przy swieczkach bo tak mi sie wydaje ze jakas pekla wtedy bede zadal reklamacji.