PDA

Zobacz pełną wersję : [zetec] kiedy chce to odpala



lubek3
17-02-2010, 22:55
Witam otóz mam problem, pierwszy raz zdarzyło sie to jakiś miesiąc temu oczywyście jak codzien rano chciałem odpalić forda i jechać do pracy ku mojemu zdziwieniu odmówił posłuszeństwa kręciłem z 10 razy nie zapalił , więc pojechałem autobusem. Gdy wróciłem z pracy wsiadłem przekręciłem kluczyk zapalił za pierwszym razem, przejechałem się kilka razy gasiłem go zapalałem i tak kilka razy.Po tygodniu pojechałem na zakupy i i znowu to samo nie chce odpalić poczekałem 15-20 minut odpalił normalnie.Na drugi dzień czekała mnie wymiana rozrządu więc zostawiłem auto u mechanika i od razu wspomniałem mu o tym problemie oczywyscie mechanik wymienił rozrząd i powiedział ze jest wszystko jest wporządku jemu odpala normalnie i nie widzi problemu.Śmigałem dwa tygle mrozy nie mrozy palił za pierwszym razem.Dodam że nigdy wczasie jazdy nic sie nie działo normalnie silnik chodził.A dzisaj znowu kręce kręce i nic :zly:
Filtr paliwa wymieniany ze dwa miesiące temu, iskra jest, pompe słychac, nie wiem od czego zacząć gdzie leży przyczyna, znając życie jutro odpali.

Kamikadze
18-02-2010, 09:38
Sprawdz przepływke a na sam początek zrób samoadaptacje najlepiej i jak dalej berdzie to samo to bedziemy kombinowac