PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Więcej mocy, soczewki, zderzak



sidziniok
18-02-2010, 14:19
Witam was maniacy mondeo, mam mondeo z 95r 1.8 16v i chciałbym jakoś ponieść mu moc i nie wiem w jaki sposób mógłbym to zrobić i potrzebuje waszej pomocy. Zastanawiam się nad kupnem filtra stożkowego i nie wiem, czy by nie czasem był lepszy wkład od tego stożka? ?? proszę was o pomoc.
Mam jeszcze jeden problem, czy można gdzieś montować soczewki do reflektorów, czy się opłaci zrobić to sam i jakie wtedy bym musiał mieć wkłady soczewkowe. Z góry dzięki.
Poszukuję tez przedniego zderzaka do mojego auta bo mi pękł od pasażera.



Temat rozszerzyłem
Netoper

jackuno
18-02-2010, 14:30
Odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz za pomocą opcji "Szukaj". A o podniesieniu mocy wątek jest kilka tematów niżej :bigok:

Netoper
18-02-2010, 14:59
Jak kolega napisał, jest już trochę popisane o próbach podniesienia mocy w tym silniku i w skrócie:
Dobry stożek odetka trochę dolot, z dołu silnik będzie zrywniejszy elastyczniejszy, do tego jakiś dobry układ wydechowy, i praktycznie tyle z podnoszenia mocy małym kosztem.
Bo jak chcesz coś więcej, to start jest lekko licząc od 5 tyś zł.
To wszystko było wielokrotnie opisywane.

Na przyszłość proszę w tytule tematu wpisywać konkretniej o co chodzi bo "proszę o pomoc" to powinno w zsypie wylądować.


Poszukuje tez przedniego zderzaka do mojego auta bo mi peknal od pasazera.
O to pytaj w dziale "market kupię"

Dodano po 2 min.:

I jeszcze jedna prośba :) jak coś napisałeś, nie w tym dziale, czy nie to co chciałeś, to zgłaszaj od razu raportem ( taki trójkącik przy opcji "cytuj" przy poście)

KarolRS
19-02-2010, 00:24
Poszukuje tez przedniego zderzaka do mojego auta bo mi peknal od pasazera.
poszukaj jeszcze słownika poprawnej polszczyzny hyhy :) yyyy znaczy sie ortografii chyba :jezyk1: