PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] LPG w Bydgoszczy gdzie najlepiej zakładać?



bankadwiescie
01-03-2010, 18:48
Witam, tak jak w temacie, planuje założyć LPG do mego kochanie jaka instalacje polecacie model typ? relacja cena jakosc? Może ktoś zakładał w Bydgoszczy? (Ps. nie piszcie wyszukiwarka bo takowa uzylem )

tattooator
01-03-2010, 20:04
Zdecydowanie polecam warsztat gazowy na ul. Kubusia Puchatka (mała uliczka od Bełzy w bok). Fachowcy o dużej wiedzy i przystępne ceny. Jedź tam , na pewno Tobie doradzą .

bankadwiescie
01-03-2010, 21:43
a mozesz mi powiedziec jaka masz instalacje, jak sie sprawuje i ile kosztowala :] pozdr widze ze masz taki sam silniczek i rocznik takze bardzo istotne info by bylo dla mnie

tattooator
01-03-2010, 22:54
Nie wiem ile kosztowała , bo kupiłem auto już z gazem. Z papierów wynika , że jest to zwykła instalacja firmy LOV.TEC , zakładana w 2002 roku. Do tej pory przejechane jest na niej 118 tyś. Nie wiem czy było przy niej coś robione. Ja przez półtora roku nic nie robiłem. Spalanie w granicach 12 do 13 litrów w mieście , na trasie koło 8 . Nie ma żadnej wyczuwalnej różnicy w mocy między LPG a PB. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

bankadwiescie
01-03-2010, 23:36
hm to z kad wiedza o fachowosci warsztatu?

Critu
02-03-2010, 01:11
Nie wiem jacy z nich fachowcy od gazu. Ale z całym szacunkiem tattooator, kiedyś zakładali mi w audioli autoalarm i centralny. Przykro mi to mówić, ale po ich montażu, plastiki z słupków przedniej szyby same mi spadały (połamane zatrzaski), słupki boczne to samo. Jedne drzwi się nie domykały (stwierdzili, że wina zamka). Zaczepy gałek regulacji lusterek połamane, pokrętła wpadały mi do środka. Ponadto założyli najtańszy alarm jaki chyba mieli "falcon", badziew taki, że centralka rozjechała się po 3- dniach. Dopłaciłem i kazałem założyć porządny alarm i wtedy założyli mi ampio mini. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to strach się bać tego pożal się boże warsztatu.

Nie wiem jeśli chodzi o gaz, ale jak drugi raz bałbym się postawić u nich furę.

Dodano po 1 min.:

A i siłowniki to też chyba jakieś takie badziewne bo sterujący musiałem wymienić już po pół roku, bo popękał.

tattooator
02-03-2010, 21:26
hm to z kad wiedza o fachowosci warsztatu?
To nie jest mój pierwszy samochód z gazem.Jeździłem tam też innymi furami. Byłem u nich nie raz na regulacji i drobnych naprawach. Jeżeli chodzi o obsługę LPG , to jeszcze raz podkreślam , że jestem bardzo zadowolony.Zaprowadziłem tam paru znajomych i nie słyszałem żeby narzekali . Nie wiem jak wyglądają ich inne usługi , bo z takowych nie korzystałem. Rozmawiamy przecież o instalacji LPG. Zrobisz oczywiście jak zechcesz. Ja przedstawiam tylko swoją opinię.

bankadwiescie
02-03-2010, 21:29
dzieki wielkie, bylem dzis sie zorientowac gosciu brzmi sensownie, pozdrawiam

SP2BZW
05-03-2010, 23:48
ja zakładałem na Regatowej 38 w Elpigazie... jestem zadowolony :)

krzysiekbyd
27-03-2010, 15:48
Kolego ul Brzezoglowego osiedle BLONIE

Dorota-grzes
17-10-2010, 20:55
ul. Brzozogłowego to dobry warsztat. My zakładaliśmy tam gaz do 4 samochodów (Mondeo, Honda, 2x Vectra). Wszystko zawsze grało. Darek( gazownik- właściciel) jest nie dość że fachowcem to jeszcze można się z nim dogadać. Płatności w ratach i serwis praktycznie za darmo nawet po gwarancji. Polecamy! :pad:

krzysiekbyd
28-10-2010, 21:02
ul. Brzozogłowego to dobry warsztat. My zakładaliśmy tam gaz do 4 samochodów (Mondeo, Honda, 2x Vectra). Wszystko zawsze grało. Darek( gazownik- właściciel) jest nie dość że fachowcem to jeszcze można się z nim dogadać. Płatności w ratach i serwis praktycznie za darmo nawet po gwarancji. Polecamy! :pad:
powaznie DARAS zna sie na rzeczy ogolnie jest tam dwoch specow a nie jak w innych warsztatach i kazdy cos pogrzebie zeby bylo na odczepne .... zreszta przekonajcie sie sami ...