PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkI] zmiana kluczyka



obersturmer
08-03-2010, 18:28
witam,Panowie mam pytańko:w moim mondku mam centralny ale drzwi musze otwierac kluczykiem,a chciałbym otwierac je z pilota,ostatnio pytałem typa który dorabia klucze i w sprzedazy ma takie gotowe klucze z przyciskami,nawet chciałem kupic,ale typ powiedział ze jak mam immo to i tak nie odpale auta,a po drugie klucz w srodku jest pusty bez zadnego sterownika,czyli taka "puszka,atrapa"czy jest możliwosc zeby kupic gdzies klucz z pilotem i ewentualnie tylko przełożyć grot???

Optysio
09-03-2010, 01:11
Z tego co wiem to sam klucz z pilotem nic Ci nie pomoże. Do tego musi być jeszcze centralka która odbierze sygnał z pilota i wysteruje centralny. Można takie układy kupić bez problemu. Otwieranie może być z osobnego pilota, albo z pilota w kluczyku. Z tym że jak masz imo to musisz przełożyć z oryginalnego kluczyka, bo inaczej auta nie odpalisz. Przełożenie samego grota nic nie da.

ryszinho
09-03-2010, 01:19
Jeżeli masz centralny to zobacz czy masz sterownik od centralnego za schowkiem pasozyta. Jezeli masz to tylko podmianka steronikana bogatszy, dokupienie kluczyka i powinno działać.