PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne....Zrobili mnie w balona, co robic?



alienides
17-10-2005, 20:22
Instalację gazową mam od ok 2tyg. i dzisiaj sie połapałem że mam założone jakieś g... Przy wyborze instalacji wybrałem KME Bingo z PEŁNYM KOMPUTEREM(a nie okrojoną lambda) czyli chyba powinno być BINGO-S. A u mnie jest BINGO-M.Przed instalką wyraźnie powiedziałem że jest to silnik z wielowtryskiem. A w opisie BINGO-M pisze "... z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków." Nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć :wall: chyba za bardzo cieszyłem sie z taniego paliwa. :wall: :wall: :wall:
Teraz pytanie co robić? Przeciez nie mogę na czyms takim jezdzic? Czy mozna reklamować instalke jako nie zgodną z silnikiem. Jutro mam zamiar do nich jechać i żądać wymiany komputera na BINGO-S(albo cos podobnego). Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Bede wdzieczny za kazda pomoc.


ps. Instalka zakladana w serwisie Boscha,cena 1850zl

robak
17-10-2005, 21:23
Przypuszczam, że za taką cenę to nie można zbyt wiele wymagać
Obym się mylił...

alienides
17-10-2005, 21:53
Czy ja wiem? Jak za II gen. to chyba normalna cena? A taki gaz to powinni w polonezach zakladac.

PAWLOS
18-10-2005, 00:00
Instalację gazową mam od ok 2tyg. i dzisiaj sie połapałem że mam założone jakieś g... Przy wyborze instalacji wybrałem KME Bingo z PEŁNYM KOMPUTEREM(a nie okrojoną lambda) czyli chyba powinno być BINGO-S. A u mnie jest BINGO-M.Przed instalką wyraźnie powiedziałem że jest to silnik z wielowtryskiem. A w opisie BINGO-M pisze "... z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków." Nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć :wall: chyba za bardzo cieszyłem sie z taniego paliwa. :wall: :wall: :wall:
Teraz pytanie co robić? Przeciez nie mogę na czyms takim jezdzic? Czy mozna reklamować instalke jako nie zgodną z silnikiem. Jutro mam zamiar do nich jechać i żądać wymiany komputera na BINGO-S(albo cos podobnego). Jak ktoś ma jakieś propozycje to czekam. Bede wdzieczny za kazda pomoc.

ja mam BRC (2200ZŁ) ale za lepszego kompa dopłacałem 300zł

ps. Instalka zakladana w serwisie Boscha,cena 1850zl

alienides
18-10-2005, 09:35
Nie ma sprawy, tez bym doplacil. Proble w tym ze to mial byc lepszy komp do silnikow na wielowtrysku. Zaraz jade powalczyc o swoje :boks: ,zobaczymy co powiedza.

VinCe
18-10-2005, 18:20
no to trzymamy kciuki.... a takich fachowców to :getsome: :getsome:

alienides
18-10-2005, 21:33
Jutro ide do rzecznika praw konsumenta i zobacze co on powie na taki przekret. Dzisiaj wyslalem do nich ojca jako potencjalnego klienta :) Oczywiscie wciskali mu to samo co ja mam. Twierdzac ze jest to : "najnowszy i najlepszy komputer specjalnie przystosowany do silnikow na wielopunkcie" Przeciez to totalne brednie 8O 8O Jak pogadam z rzecznikiem to pojde do nich i wezme ich z zaskocznia :dres:

artem
18-10-2005, 23:53
ja za swoja placilem 2300 i mam Bingo-S4 , 5 kkm na instalce i :) ani najmniejszego problemiku i oby tak dalej -a ty :dres: walcz o swoje-powodzenia

alienides
19-10-2005, 17:23
Dzisiaj bylem u rzecznika.Zapoznal sie ze sprawa i napisalismy list wzywający do naprawy instalacji poniewaz jest nie zgodna z silnikiem.Teraz maja 2tyg. na odpowiedz. Jak sie nie zgodza to zostaje rzeczoznawca i sprawa do sądu. Pewnie odmówią bo jak nawciskali ludziom takie badziewie to teraz sie boja innych reklamacji. I to jest serwis Boscha... szkoda gadać powinno sie rozwalic taki warsztat :guns: :guns: :guns: :guns:

mareckis
19-10-2005, 17:31
Dzisiaj bylem u rzecznika.Zapoznal sie ze sprawa i napisalismy list wzywający do naprawy instalacji poniewaz jest nie zgodna z silnikiem.Teraz maja 2tyg. na odpowiedz. Jak sie nie zgodza to zostaje rzeczoznawca i sprawa do sądu. Pewnie odmówią bo jak nawciskali ludziom takie badziewie to teraz sie boja innych reklamacji. I to jest serwis Boscha... szkoda gadać powinno sie rozwalic taki warsztat :guns: :guns: :guns: :guns:

Podaj namiary na nich - będzie omijać w imię zasad sk...ów.

alienides
19-10-2005, 20:14
Namiary: Fast Fix Bosch Service, Ul Wiejska 20a, 23-400 Biłgoraj. Zakladają gaz, ponadto mechanika pojazdowa i stacja kontroli pojazdów. Ciekawe ilu zlapali takich frajerow jak ja?
A po co ich omijać? Lepiej tam wysłać arabów z samochodem płapką :zly:

darq
21-10-2005, 22:10
ja mam od roku bingo -m , auto pracuje normalnie :metal