PDA

Zobacz pełn± wersję : Klima skrzypi, bziuczy.



fifrok
19-10-2005, 10:57
Witam,
skorzystałem z promocyjnego czyszczenia klimy w ASO :wall: i krótko po tym rozpoczęło się skrzypienie. Czy to oni mogli co¶ spaprać, czy to "z±b czasu"?
Fifrok

Jakub
19-10-2005, 11:00
nigdy nie korzystaj z ASO :zly:
Ale u ciebie to raczej z±b czasu :(

qrw003
19-10-2005, 11:39
Mogli co¶ spaprac ale to może i z±b czasu .
Napisz cos więcej kiedy skrzypi czy cały czas tylko jak jest zał±czona sprężarka. Na dzień dobry po tym co napisałe¶ sprawdził bym elektrosprzęgło od sprężarki.
A może nie dodali do czynnika chłodz±cego smarowidła :wall: - ale w to jako¶ nie wierze.

sleep
19-10-2005, 13:30
Niekoniecznie z±b czasu!
Prawidłowo eksploatowana i serwisowana klima nie zaskrzypi i za 10 lat - jak moja! :):)
11 lat skończyła i zamraża mi latem "¶piki" w grobowej ciszy :):):)
To przykre, że nie mozna ufać ASO naszej firmy, ale niestety tak jest.
Skrzypienie, piszczenie i inne odgłosy s± w 99% przypadków efektem mechanicznego zużycia elementów układu.
Przesmarować wszystko co się kręci, rusza lub obraca :)

ujemny
20-10-2005, 12:02
Witam,
skorzystałem z promocyjnego czyszczenia klimy w ASO :wall: i krótko po tym rozpoczęło się skrzypienie. Czy to oni mogli co¶ spaprać, czy to "z±b czasu"?
Fifrok

Wiesz co skrzypi? Sprezarka? Moze nie dodali oleju :dres:? Jesli halasuje sprezarka - znaczy dokonala zywota. Przejrzyj filterek (przy podszybiu) ale to wiaze sie z rozszczelnieniem ukladu, musialbys najpierw odessac czynnik. Kolo pasowe?

HEVA
20-10-2005, 21:01
Witam,
skorzystałem z promocyjnego czyszczenia klimy w ASO :wall: i krótko po tym rozpoczęło się skrzypienie. Czy to oni mogli co¶ spaprać, czy to "z±b czasu"?
Fifrok

Bardziej skrzypi, czy bardziej bziuczy?

:)) :)) :)) :)) Sorki, ale musiałem.... :)) :)) :))