PDA

Zobacz pełną wersję : Kolor wskazówek przy białych tarczach



xawier2
19-10-2005, 11:02
Nawiązując do tematu chciałbym zapytać co zrobić ze wskazówkami po założeniu białych tarcz. W nocy nie ma problemu bo są podświetlane na kolor podchodzący pod czerwony. Jednak w dzień białe wskazówki na białych tarczach raczej słabo są widoczne - sami przyznacie. W związku z tym pytanie - czy można prysnąć wskazówki jakąś farbą i czy będą one wtedy widoczne też w nocy. Czy farba nie zaciemni podświetlania. Jeżeli ktoś ćwiczył ten temat to prosze o wskazówki lub inne pomysły.

gorilla666
19-10-2005, 11:24
ten gosc co robi nam tarcze ma tez na Allegro wystawione pisaki do wskazówek-pisze ze super,witrazowe-czy cós takiego,druga alternatywa to okleic-tez na Allegro widziałem nakleiki na wskazówki.W moim MDO mam ten sam problem noca wskazówki sa tak jak opisałes-pomarańczowe ale w dzień dolina--Koledzy pomoga

waldemarz
19-10-2005, 11:29
Ale troszke sie mylisz, poniewaz ja mam biale tarcze i bardzo ladnie w dzien widac wskazowki, nie musialem niczym je malowac. Oczywiscie jak chcesz to moge zamowic tez dla ciebie od nich pisak, nie ma z tym problemu.

xawier2
19-10-2005, 11:54
A ile oni sobie życzą za taki pisaczek i jak sądzicie czy jak by prysnął cienką linięfarbą przez środek wskazówki to było by dobrze. Jakbym miał zapasową wskazówkę :) to bym poeksperymentował bo boje się popsuć tych z mojego licznika.

waldemarz
19-10-2005, 12:01
Ale przeciez wskazowka ma cienki tak czerwony pasek od spodu.

gorilla666
19-10-2005, 12:04
Szkoda ze nie mozna efektu jaki daje pisak zobaczyc,mam co prawda dwa liczniki ale szkoda mi go na testy-firma zna sie na rzeczy nie dali by bylo czego,wydaje mi sie ze pisak powinien byc ok?A moze juz z kolegów ktos zapodał sobie takie pisakowe malaturki?

Sebi
19-10-2005, 15:12
W sklepach z farbami są specjalne farby, którymi co niektórzy malują klosze lamp tylnych na różne kolory. Może warto spróbować czymś takim. Jest to farba przepuszczająca światło i wskazówki powinny nieźle się prezentować.

jacus40
19-10-2005, 16:10
Ja pomalowałem wskazówki tym pisakiem o którym piszecie. Efekt bardzo dobry!! Zarówno w dzień, a zwłaszcza w nocy wskazówki ekstra świecą na czerwono!! Polecam!(Oczywiście można użyc też innego koloru)

gozma
19-10-2005, 21:45
Oczywiscie jak chcesz to moge zamowic tez dla ciebie od nich pisak, nie ma z tym problemu.

Jaka jest cena takiego pisaka?

crater
19-10-2005, 22:03
Pisaki są w podobnej cenie do folii http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67530915
ok. 8-10 zł.

waldemarz
19-10-2005, 23:04
Jezeli ci co zamiawiali tarcze chca jeszcze i pisak do wskazowki to niech dadza znac na priv, bo w piatek wysylam zamowienie do realizacji. to wysla razem z tarczami, tylko prosze o info jaki kolor pisaka.

damiaanos
22-10-2005, 21:53
że tak spytam , jest jakis FACHOWIEC z woj.śląskiego , który założył by mi białe tarcze , bo ma w tym wprawę ?

pzdr
damian

VinCe
23-10-2005, 00:30
oj damian... trochę wiary w siebie... zrobię fotorelację jak będę zakłądał u siebie :-)

waldemarz
23-10-2005, 00:51
że tak spytam , jest jakis FACHOWIEC z woj.śląskiego , który założył by mi białe tarcze , bo ma w tym wprawę ?

pzdr
damian Damianku to proste jak drut kolczasty, ja juz koncze przygotowanie opisu razem z fotkami jak to robic i napewno samemu dasz rade.

damiaanos
23-10-2005, 15:16
że tak spytam , jest jakis FACHOWIEC z woj.śląskiego , który założył by mi białe tarcze , bo ma w tym wprawę ?

pzdr
damian Damianku to proste jak drut kolczasty, ja juz koncze przygotowanie opisu razem z fotkami jak to robic i napewno samemu dasz rade.

:banan: :banan: fajniutko