PDA

Zobacz pełną wersję : [Radio]DENSO - brak audio, tylko nawigacja.....



chasm
02-04-2010, 17:44
Witajcie.
Od jakiegoś czasu nie miałem sygnału GPS, pewnie antenka.
Dzisiaj myłem troszkę silnik i przy okazji zdjąłem antenkę by zobaczy co jest nie tak - urwany był pin-połączenie pewnie GPS- zaśniedział i pewnie lut puścił. Wyjąłem ten pin, poskładałem wszystko i... brak jest radia, CD, itp związanych z dźwiękiem. Na radio mam tylko 6 klawiszy z cyframi 1-6. Tylko nawigacja i klimatyzacja działają.
Teraz nie wiem czy myjąc silnik coś się rozpięło czy coś z tą antenką ?
Zdjąłem ją, ale nadal to samo.
Mam większy problem czy ? Nie odłączałem jeszcze akumulatora (może by się Denso zresetowało) bo nie mam przy sobie pinu.
Poradźcie coś proszę :)

Może to zbieg okoliczności, ale miałem przepalony bezpiecznik 99 od wewnętrznego oświetlenia, zmieniłem (a wczoraj wieczorem oświetlenie było)

Może ktoś wie, czy w samym DENSO gdzieś z tyłu jest jakiś bezpiecznik ? bo kojarzę, że w np. SONY jest.

chasm
06-04-2010, 21:55
Już wszystko ok.

Dla potomnych:
wyciągnąłem Denso szukając z tyłu bezpiecznika w części radiowej (widziałem taki chyba w SONY, tym z czarnym lśniącym panelem). Tutaj jednak bezpiecznika brak. Chcąc "zresetować" radio bez odłączania akumulatora wyciągnąłem wtyczkę (cały "panel" z kilkoma wtyczkami) z części radiowej, włączyłem ponownie, spytał się o PIN i już działa :) Widocznie się zwiesił ? albo coś mu się nie spodobało jak sprawdzałem antenkę GPS.