PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] Jeden wtrysk na wykończeniu - Łódź



speedy32
08-04-2010, 15:10
Cześć

Kupiłem wczoraj 07-04-2010 MKIII od kolegi Langi_84. Byliśmy w ASO i zrobiłem razem ze spr przed kupnem oczywiście test przelewowy, test silnika ids spr kodów bilans mocy. Okazało się, że jeden wtrysk już nie domaga na pierwszym cylindrze. Dodam że silnik ma 210 000 na sobie.

Chcę wymienić 1 wtrysk na 1 cylindrze. Byłem w ASO w Łodzi na Brzezińskiej i chcą znowu robić test przelewowy do wymiany tego wtrysku (ewentualnie sugerują wymianę wszystkich wtrysków po teście przelewowym oczywiście ;) ).

Wchodzi w grę ograniczona gotówka więc ...

Co radzicie:
1. wymienić 1 wtrysk w ASO? (Mówią, że nie dadzą gwarancji że reszta nie padnie w najbliższym czasie)

2. Oddać do jakiegoś czyszczenia lub regeneracji 1 wtrysk lub wszystkie (nie wiem ile to kosztuje i czy warto, czy za parę miesięcy znów nie będę musiał robić kombinacji)?

3. Spróbować środków do czyszczenia wtrysków nie wiem czy to może coś dać?

4. Pojechać do innego mechanika nieautoryzowanego ale robiącego fordy. Nie wiem czy będzie taniej. (myślę tutaj o Łodzi więc jak macie jakieś namiary na specjalistę to proszę o wsparcie)?

Kapsel_lg
08-04-2010, 16:37
kolego na dzień dobry jak masz wątpliwości co do wtryskiwaczy to jedź na jakiś stół probierczy niech ci je sprawdzą (jakieś delphi diesel point). Próba przelewowa to amatorskie sprawdzanie (sam sobie możesz to zrobić i będzie Cię to kosztować 50 zł max).

Generalnie daj sobie spokój z ASO bo ci policza 1400 zł za wtrysk + elementy instalacyjne +robocizna + kodowanie. Wyjdzie cię z 1800 zł za sztukę. Poza ASO wtryskiwacz nowy możesz kupić za 600 - 700 zł + kodowanie wyjdzie 800 za całość, lub zregenrować (przy wymianie tylko zaworka jakieś 450 zł za całość).

speedy32
08-04-2010, 20:54
Z tego co zauważyłem to jest tylko jeden taki serwis w Warszawie. Czy to prawda czy ja źle szukam tego diesel service.

Kapsel_lg
08-04-2010, 21:13
Co do warsztatów to nie wiem bo jestem z dolnego śląska. Ale jestem pewny ze masz wiekszy wybór niż jeden zakład. Popytaj kolegów na forum.

kris2k
08-04-2010, 23:12
A czy oprócz tego jakieś inne objawy padającego wtrysku masz? Czy kopci ci? Sprężynka mruga? Odczuwasz brak mocy? Jeśli nie to moim zdaniem na razie się zbytnio nie przejmuj. jeśli chodzi o dobry serwis wtryskiwaczy to polecam Adamczyka w Piekarach Śląskich - tam ci dokładnie sprawdzą i jeśli coś będzie nie tak i będziesz chciał od razu robić to ci zregenerują lub wymienią - według twojego uznania.
Jeśli chodzi o dobry warsztat od Mondków w łodzi to na Aleksandra podobno są dobrzy fachmani - sam nie miałem okazji u nich robić ale koledzy się dobrze o tym warsztacie wypowiadali.
CO do wtrysków jeszcze to wiedz że nawet kupując niby nowe też możesz trafić na regenerowane. Tak więc moim skromnym zdaniem nie warto przepłącać - koszt regeneracji jakieś 450-500zl natomiast nowego od ok 700zl.

speedy32
08-04-2010, 23:33
Kopcenia nie widzę, a spadek mocy hmmm. Przed zakupem jeździłem 3-ema MKIII i pierwszy miał naprawdę kopniaka. Powiem szczerze że mój błędnik szalał pozostałe 2 miały trochę mniej pary, a ten co kupiłem plasuje się zaraz za pierwszym, ale w ASO w Gdyni na kompie widziałem jak robił testy i rzeczywiście jeden z wtrysków pracował zdecydowanie gorzej tzn parametry były już poniżej normy. Chciałbym to zrobić bo wiadomo jak jedno się sypie to ciągnie za sobą drugie.

Dodano po 2 min.:


CO do wtrysków jeszcze to wiedz że nawet kupując niby nowe też możesz trafić na regenerowane. Tak więc moim skromnym zdaniem nie warto przepłącać - koszt regeneracji jakieś 450-500zl natomiast nowego od ok 700zl.

A wiesz może gdzie w okolicach łodzi, albo chociaż województwa łódzkiego można to zrobić? Chyba że panowie z Piekarów Śląskich zrobią to na miejscu i w 1 dniu.

kris2k
09-04-2010, 00:08
Co do warsztatu w Łodzi który by to zrobił to nie mam pojęcia, pewnie wyglądałoby to tak że by wykręcili i też gdzieś wysłali do regeneracji. Natomiast co do tego w Piekarach Śląskich to zrobią Ci na miejscu oczywiście po wcześniejszym umówieniu. Z moich informacji wynika że to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serwis w PL. Oczywiście też dają gwarancję na wykonaną usługe, robią naprawdę profesjonalnie na maszynach Delphi i od razu kodują wtryski. Tutaj masz namiar:
Diesel Centrum Adamczyk
ul. Stalowa 7
41-948 Piekary Śląskie
Telefony kontaktowe:
+48 32 287 93 25 i +48 32 288 33 41

speedy32
09-04-2010, 00:47
Dzięki zadzwonię i pogadam z nimi.

dbdrag
09-04-2010, 09:44
masz blizej w sieradzu tez autoryzowany serwis delphi Autoservice, ul. Zachodnia 5

Kapsel_lg
10-04-2010, 10:16
Co do warsztatu w Łodzi który by to zrobił to nie mam pojęcia, pewnie wyglądałoby to tak że by wykręcili i też gdzieś wysłali do regeneracji. Natomiast co do tego w Piekarach Śląskich to zrobią Ci na miejscu oczywiście po wcześniejszym umówieniu. Z moich informacji wynika że to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serwis w PL. Oczywiście też dają gwarancję na wykonaną usługe, robią naprawdę profesjonalnie na maszynach Delphi i od razu kodują wtryski. Tutaj masz namiar:
Diesel Centrum Adamczyk
ul. Stalowa 7
41-948 Piekary Śląskie
Telefony kontaktowe:
+48 32 287 93 25 i +48 32 288 33 41

Ojjojojojoj :) strasznie naciągana teoria z tym najlepszym, na prowizji u nich jestes czy co :) Wielu o nich mówi bo się jako jedynie na allegro udzielają wypisując trochę głupoty (ale to marketing i trzeba o tym pamiętać).

Kolego jedź tam gdzie masz bliżej. W Delphi Diesel Pointach cena jest wszedzie taka sama za to samo. Za 450 zł to ci kolego Kris2k tylko zaworek zmienią, jak chcesz mieć całościowa regenerację to dolicz jeszcze ok. 200 zł za rozpylacz i wyjdzie ci mało opłacalna kwota prawie 700 zł (czyli za tyle można kupić całkiem nowy lub fabrycznie regenerowany przez Delphi - wówczas ma z przodu RM). A jak myslisz kto lepiej zrobi regenerację Delphi czy Adamczyk?

Podano Ci namiar na Sieradz gdzie masz dużo bliżej.

kris2k
10-04-2010, 12:24
Co do warsztatu w Łodzi który by to zrobił to nie mam pojęcia, pewnie wyglądałoby to tak że by wykręcili i też gdzieś wysłali do regeneracji. Natomiast co do tego w Piekarach Śląskich to zrobią Ci na miejscu oczywiście po wcześniejszym umówieniu. Z moich informacji wynika że to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serwis w PL. Oczywiście też dają gwarancję na wykonaną usługe, robią naprawdę profesjonalnie na maszynach Delphi i od razu kodują wtryski. Tutaj masz namiar:
Diesel Centrum Adamczyk
ul. Stalowa 7
41-948 Piekary Śląskie
Telefony kontaktowe:
+48 32 287 93 25 i +48 32 288 33 41

Ojjojojojoj :) strasznie naciągana teoria z tym najlepszym, na prowizji u nich jestes czy co :) Wielu o nich mówi bo się jako jedynie na allegro udzielają wypisując trochę głupoty (ale to marketing i trzeba o tym pamiętać).

Kolego jedź tam gdzie masz bliżej. W Delphi Diesel Pointach cena jest wszedzie taka sama za to samo. Za 450 zł to ci kolego Kris2k tylko zaworek zmienią, jak chcesz mieć całościowa regenerację to dolicz jeszcze ok. 200 zł za rozpylacz i wyjdzie ci mało opłacalna kwota prawie 700 zł (czyli za tyle można kupić całkiem nowy lub fabrycznie regenerowany przez Delphi - wówczas ma z przodu RM). A jak myslisz kto lepiej zrobi regenerację Delphi czy Adamczyk?

Podano Ci namiar na Sieradz gdzie masz dużo bliżej.

Nie nie jestem u nich na prowizji. A to że jako jedyni się na allegro udzielają to też nie jest prawdą, popatrz ile innych firm wypisuje większe głupoty. Ja ich polecam jako że znam sporo osób (osobiście nie z netu) które tam właśnie regenerowały i to bynajmniej nie tylko do Forda i chwalili ich bardzo za kompleksową i fachową usługę. Ale oczywiście każdego osobista sprawa gdzie będzie chciał i jak będzie chciał naprawiać swoj samochód. Kolega zadał pytanie - więc poleciłem jako że ja sam też bym się do nich wybrał jeśli maiłbym takowy problem i tyle.
A co do tego kto lepiej zrobi - Delphi czyy Adamczyk - tutaj się można pokusić o dyskusję> Sprzęt mają taki sam a ludzie którzy na nim pracują...no cóż tego nigdy nie wiadomo jak się kto przykłada do pracy. Nie słyszałeś nigdy o przypadkach że nowe zakupione wtryski padały bądź nie pracowały jak powinny? A gwarancja taka sama z tą różnicą że w pierwszym przypadku wymienią ci wtrysk i sam go musisz chociażby demontować/montować, a w drugim masz wszystko kompleksowo załatwione.
A co do punktów autoryzowanych Delphi to też są lepszze i gorsze, tak jak i same serwisy ASO badź nawet zwykłe warsztaty - [anuje tutaj taka sama zależność.

Kapsel_lg
10-04-2010, 12:47
Kolego uważasz że w fabrykach delphi stoi taki sam sprzęt jak w warsztacie u Adamczyka czy Trzebniaka? Czyli stół na cztery wtryskiwacze? Wow! to myślę że powinieneś popatrzyć jak wyglądają fabryki (nawet Delphi).
Jesli chodzi o Delphi Diesel Point to jednak jako jedyni - i w tym sensie to mówiłem.
Nie powiedziałem też że robią źle, robią tak samo jak inne punkty Delphi i w takiej samej cenie. Gwarancja nie jest taka sama, po zakupie nowych zamontowanych zgodnie z procedura Ford ma się 2 lata gwarancji.
Punktów Delphi jest na tyle mało że ciężko mówić by któryś był gorszy (tym bardziej że 90% z nich to jednocześnie punkty Bosch (dlaczego? ano dlatego że do tego trzeba dużo kasy na zakup urządzeń). Prosze nie porównuj w tym przypadku tych zakładów do ASO bo to nie ta bajka.

Oczywiście z prowizją to był żart ale tak to napisałeś że nic innego mi na myśl nie przyszło.

Po raz kolejny powiem i myslę że potwierdzą to wszyscy którzy jakoś tematem się zajmowali lub zajmują - pełna regeneracja jest nieopłacalna (lub opłacalna tylko w przypadku porównywania jej ceny z ceną wtryskiwaczy w ASO).
Nowy wtryskiwacz kosztuje niewiele więcej niż regenerowany w którym wymieniono zaworek oraz rozpylacz, jeśli na dodatek weźmiesz pod uwagę to co sam mówisz (czyli że rónie moze być bo nie wiesz na kogo trafisz) to odpowiedź nasuwa się sama - tylko nowy!
Jednak przed podjęciem decyzji pojedź na stół probierczy by sprawdzić wtryskiwacze czy rzeczywiście coś z nimi należy robić. Metoda przelewowa to metoda amatorska i aż dziw bierze że ASO ją stosują (ale w sumie na "niekumatych" działa bo pokażą jak jest źle i cały układ CR chcą wymieniać.

Jendrekmak
10-04-2010, 13:07
pełna regeneracja jest wtedy jak wymieni się wszystkie elementy mechaniczne plus układ elektryczny. niestety cewka elektryczna nie jest dostępna w żadnej sprzedaży więc pełna regeneracja (stara zostaje tylko obudowa wtryskiwacza) nie jest możliwa. przerabiałem to na sobie.

jak ktoś robił lub będzie robił u Adamczyka to niech zapyta czy cewki też wymieniają?

kris2k
10-04-2010, 13:17
Kapsel_lg więc jeśli tak jak piszesz otrzymasz 2 lata gwarancji na nowy wtryskiwacz pod warunkiem że jest zamontowany zgodnie z procedurą Forda - więc rozumiem że w ASO. A jeśli w ASO to ASO nie da gwarancji jeśli wtryskiwacz nie został zakupiony u nich. A więc koszt ok 1500zł za sztukę + robocizna. Czy tak czy się mylę?
Nie porównuję Delphi Diesel Point z ASO - przytaczam tylko prostą zależność, tak jak bywają lepsze i gorsze ASO, warsztaty niezależne i inne tak i bywają lepsze i gorsze DDP.
Kupując nowy wtryskiwacz możesz też trafić na regenerowany przez Delphi - i w cenie jaką podajesz podobnej do regeneracji właśnie większość to są regenerowane. Zauważ poza tym że większość sprzedawców (nie mowię tutaj tylko o tych z allegro) żąda zwrotu starego wtryskiwacza przy zakupie - jeśli nie zwrócisz musisz dopłacic ok200zł.
Moim zdaniem nie jest tak jak piszesz że jeśli coś to tylko nowy - ja uważam że prawidłowo zregenerowany i zaprogramowany wtryskiwacz (powtarzam prawidłowo a nie metodą chałupniczą) nie odbiega niczym od nowego. Takie jest moje zdanie z którym oczywiście nie każdy się musi zgadzać - ale po to własnie jest forum no nie ;)
Osobiście regenerowałem co prawda nie wtrysk ale turbinę i oprócz starej obudowy (oczywiście wypiaskowanej wyglądającej jak nowa) cały srodek został wymieniony i odpowiednio wyważony. Jako ciekawostkę powiem ci że nowa turbina ma rok gwarancji a firma w której regenerowałem także dawała taka samą gwarancję rok czasu, teraz zaś daję 2 lata a więc nawet wiecej niż gwarancja fabryczna. A koszt nowej w moim przypadku 3200zl a regeneracja 1000zl więc jest zasadnicza róznica. To tak tylko dla obrony mojej tezy iż regeneracja wcale nie musi oznaczać czegoś gorszego niż nowa część.

Kapsel_lg
10-04-2010, 13:43
Masz rację jednak cewka bardzo rzadko pada i zazwyczaj to wymienia się zaworek + rozpylacz (i to w Delphi DFiesel Point nazywają pełną regeneracją).
Z tego co wiem w przypadku regeneracji fabrycznej stary pozostaje jedynie korpus (dlatego tez twierdzę że przy pełnej warsztatowej regeneracji jest to nieopłacalna sprawa bo za podobna cenę można kupić fabrycznie regenerowany lub nawet nowy wtryskiwacz).

Chcę zwrócić też uwagę na to że procedura Delphi mówi o wymianie obydwu elementów w ich punktach serwisowych (a to, że tego nie robią to własnie efekt tego, że cena wówczas jest odstraszająca). Adamczak opanował to w perfekcyjny sposób co mozna łatwo zauważyć w opisie jego aukcji na allegro (czyli podaje relatywnie niską cenę - a tak naprawdę wcale nie niską jesli chodzi o jedynie sprawdzenie wtryskiwacza cyt. cena dotyczy samej usługi - regeneracji. Czyli 250 zł za sprawdzenie i ewentualną regenerację bez części jednej sztuki - mało?). Możesz też kupić regenerowany za 599 zł (niby wymieniona końcówka i zaworek - pisze niby bo nie widziałem więc nie wiem).
Więc jesli nowy mozna kupić za ok. 700 zł (sam adamczyk sprzedaje też nowe bez logo Forda za 650 zł! a widziałem i po 599 zł ale co do ich wiarygodności nie wiem) to co jest lepszym rozwiązaniem? Myślę że odpowiedź jest jasna i może byc jedna - tylko nowy!

Nie twierdze że Adamczak robi źle, twierdze że robi dokładnie tak samo jak inne punkty Delphi więc jeśli człowiek ma bliżej to po co go pchać na Śląsk.

Dodano po 12 min.:

Kolego procedura Forda to nie jest tylko ASO. To oznacza że przy wymianie wtryskiwacza należy też wymienić osprzęt opisany w procedurze. Niepradą też jest że jak nie kupisz wtryskiwacza w ASO to nie masz gwarancji Forda.
Czyli generalnie w tym względzie się mylisz.
Jak podałem powyżej w tej cenie masz też nowe. Różnice w jednej i drugiej regeneracji też podałem (zrobił to tez jendremak).
Chca starego bo dzięki jego zwrotowi taniej kupuja nowe a Delphi ma co refabrykować :)

Dziwię się tylko że uważasz że kupno regenerowanego czyli ok. 600 zł jest równa z kupnem nowego (chocby za 650 zł jak sprzedaje sam adamczyk).

Nie porównuj regeneracji turbiny do wtryskiwaczy chocby z tego powodu że według Garret-a czyli producenta turbiny ta część jest nieregenerowalna i jeśli ktoś to robi to robi to metodą chałupniczą (niejako) i nie robi tego raczej na częściach oryginalnych i nowych (tylko z rozbiórki lub innych producentów). Czyli coś w stylu regeneracji wtryskiwaczy przez firmę Motomaximus :)

speedy32
11-04-2010, 02:37
A gwarancja taka sama z tą różnicą że w pierwszym przypadku wymienią ci wtrysk i sam go musisz chociażby demontować/montować, a w drugim masz wszystko kompleksowo załatwione.

Czy to oznacza że jak pojadę do Sieradza to będę musiał sobie sam montować ten wtrysk ???
Jeżeli nie to jaki będzie końcowy koszt takiej wymiany 700 + robocizna (czyli ile)?

Kapsel_lg
11-04-2010, 11:04
Jak pojedziesz do Delphi Diesel Point to ci wszystko wymontuja, bez obawy - choć oczywiście każą sobie za to zapłacić. Jaki koszt? Zadzwoń i sie zapytaj.
Kolego jaki będzie koszt to nikt nie odpowie bez sprawdzenia wtryskiwacza, srednio od 450 zł w górę (regeneracja nie kosztuje 700, max. 600 zł - i często jest to całościowy koszt wraz z montażem i programowaniem). No chyba ze się okaże że wtryskiwacz jest ok a problemem jest najzwyczajniej jakiś paproch który ci go blokuje i wystarczy całośc w myjce ultradźwiękowej umyć (czego ci życzę).

speedy32
11-04-2010, 14:29
Dzięki za wszystko jutro zadzwonię do nich podpytam co i jak.

dbdrag
11-04-2010, 20:29
Ja jestem po pełnej regeneracji wtrysków własnie w sieradzu i koszt jednego wtryskiwacza unich to 580zł wymiana zaworku i koncówki.całosc 4 wtryski kosztowała mnie 2450zł razem z filtrem,wymiana wtrysków i programowanie gratis jest w tej firmie. jestem zadowolony i polecam warsztat.

chasm
14-04-2010, 20:41
speedy32: Można wiedzieć ile zapłaciłeś w Łodzi w ASO za te testy z pierwszego posta?

Nasedo
17-04-2010, 12:31
Macie jakis sprawdzony warsztat w Warszawie albo okolicach? - tez czeka mnie uporanie sie z tematem wtryskow... ale z tego co tu czytam.. to musze troche kasy pozbierac...

I propo zbierania - mam jeszcze takie pytanie... czy wtryski mozna robic pojedynczo? czy jak juz sie je rusza to wszystkie od razu?

kris2k
17-04-2010, 13:21
Macie jakis sprawdzony warsztat w Warszawie albo okolicach? - tez czeka mnie uporanie sie z tematem wtryskow... ale z tego co tu czytam.. to musze troche kasy pozbierac...

I propo zbierania - mam jeszcze takie pytanie... czy wtryski mozna robic pojedynczo? czy jak juz sie je rusza to wszystkie od razu?

Owszem można robić pojedyńczo tyle że z reguły jak pada jeden to następne zazwyczaj w niedługim czasie po nim. Jak nie masz kasy na całość to możesz zrobić jeden lub dwa które już całkiem padły ale zbieraj od razu na następne.
A w sprawie warsztatu w okolicach Wawy to chyba każdy z tego forum poleci ci uderzyć do kolegi Paolo, tutaj masz link cobyś szukać nie musiał:
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=profile&mode=viewprofile&u=6899

Jendrekmak
21-04-2010, 00:08
a czy kolega Paolo może się jednoznacznie wypowiedzieć czy trzeba po wymianie końcówki wtryskiwacza i zaworka od nowa nadać kod wtryskiwaczowi?
bo skoro nie da się wymienić cewki (niedostępna w punktach Delphi nawet dla autoryzowanych serwisów) to cała regeneracja polega tylko na wymianie wspomnianych wcześniej 2 części i to wszystko. a z wcześniejszych opisów w różnych tematach dotyczących wtryskiwaczy wynikało, że przy wymianie tych dwóch elementów nie trzeba nadawać nowych kodów.

speedy32
22-04-2010, 01:49
speedy32: Można wiedzieć ile zapłaciłeś w Łodzi w ASO za te testy z pierwszego posta?

Całe szczęście że nie robiłem w Łodzi żadnego testu w ASO. Pojechałem do Sieradza i tam panowie podłączyli go pod kompa i:

- korekty na wtryskiwaczach spoko
- zbyt duże ciśnienie na pompie 26 - 27,8
- test przelewowy od 22 do 25 ml czyli w normie na wszystkich wtryskiwaczach. Przed testem wlałem jednak do baku Liqui Moly i zrobiłem na tym koło 150 km. Poprzedni test przelewowy wykazał rzeczywiście na jednym wtrysku większe przelewy, teraz wszystkie mniej więcej równo.

Za same te testy dałem 80 PLN netto. W Gdyni w ASO policzyli sobie 360 PLN brutto (koszmar :wall:). Nigdy więcej ASO do takiej roboty 8O

Fachura powiedział że on by tutaj nic nie ruszał oprócz zmiany filtru paliwa.
A że w niedługim czasie należało się mondkowi solidna wymiana płynów pojechałem po całości. Wymiana oleju i filtru oleju, filtru paliwa, filtru powietrza i kabinowego.

Efekt: Znacznie cichsza praca silnika, trochę lepsze przyspieszenie, równiejsza praca na niskich obrotach.

Serwisik polecam.

kris2k
22-04-2010, 17:44
Speedy cobyś miał święty spokój i coby autko służyło bezawaryjnie (bo widzę że prawidłowo do sprawy podchodzisz, sprawdzasz co jest do zrobienia i nie czekasz aż coś padnie) to sprawdź/wymień jeszcze płyn wspomagania, płyn hamulcowy, olej w skrzyni i płyn chłodniczy. Koszty Cię nie zabiją a będziesz miał święty spokój.

speedy32
26-04-2010, 00:34
Płyn hamulcowy też wymieniłem. Z resztą muszę poczekać na dodatkowy dochód, albo mannę z nieba :))

Pawel2910
16-08-2010, 00:00
Odświeżę trochę temat. Panowie może macie namiary na jakiś sklep który ma w ofercie nowe wtryskiwacze w miarę atrakcyjnej cenie (o ile można to tak nazwać), bo z tego co wnioskuję to lepiej kupić nowy (o ile nie jest regenerowany) niż oddawać do regeneracji, ja akurat potrzebuje tylko jeden wtrysk.

Jendrekmak
16-08-2010, 00:26
mają tanio ale tylko jeden typ, krótkie 3S7Q 9K546 BB (EJDR00501Z) za 630 zł przy zwrocie starych. http://allegro.pl/item1181823928_wtryski_wtryskiwacze_wtrysk_ford_mo ndeo_tdci_nowe.html
to generalnie jest facet (nick allegro MRC_85) z ABSCar na ul. instalatorów w warszawie. sam u niego kupowałem i wszystko było ok. ponieważ masz model po fl to może też masz takie

Pawel2910
16-08-2010, 17:53
No to akurat takie jak mi trzeba, tylko szkoda, że nie będę miał gwarancji, przecież nie pojadę do warszawy na wymianę wtrysków.

Jendrekmak
16-08-2010, 22:47
nie pękaj, nie masz tak daleko. warto dodać do tej ceny te 100-150 zł żeby mieć gwarancję

Pawel2910
16-08-2010, 22:53
Nie mam zbytnio czasu gonić samochód ponad grubo ponad 200km w jedną stronę po to aby mieć gwarancję, wolałbym oddać u siebie na miejscu więcej o 100-200 zł za wtrysk niż wydawać na paliwo i tracić czas, zadzwonie może sprzedawca ulegnie i da gwarancje :)) Te wtryski są całkowicie nowe czy po fabrycznej regeneracji ?

Jendrekmak
17-08-2010, 08:39
numery wskazują na nowe, są bez RM na początku.