PDA

Zobacz pełną wersję : drewno i mondku



LASKA
22-10-2005, 18:46
ponowie czy ktos ma wersje mondka z calym drewnem to znaczy wokol licznika, tunel przy recznym ,przy pokretlach od nadmuchu czy wogule wystepuje taka wersja w mondku II.

waldemarz
22-10-2005, 18:47
Wystepuje w tych bogatszych wersjach, przewaznie w wersji GIA, oprocz tego co napisales to jeszcze raczki od drzwi wewnetrzne tez sa z tego.

fuel111
22-10-2005, 20:44
Ja mam nawet drewno w bagażniku takie beleczki okrągłe :))

konio
22-10-2005, 22:04
To "Drewno" występuje w całosci łącznie z osłoną ręczego - aczkolwiek wygląda to średnio - strasznie plastikowo.Sama deska i klamki ok .

STraits
22-10-2005, 22:10
W mk2 nie było tunelu z drewnem. We wczesnych GHIA występowały drewniane osłony zegarów oraz klamki. W późniejszym okresie (1999) oraz pod koniec produkcji jak wywalali wszystko co mieli z magazynów (2000) to Ghia miała drewnopodobne plastiki na około panelu świateł oraz klimatyzacji i radia. "drewno" występowało w 3 wersjach kolorystycznych w zależności od roku produkcji oraz koloru tapicerki (alchemy, truffle).

Jeżeli mk2 zobaczysz tunel środkowy (ten przy ręcznym) w drewnie, to znaczy że samochód jest po przekładce z "anglika" i to nie za szczególnej - bo taka konsola była TYLKO w MK1 GHIA.

Unkas
23-10-2005, 00:11
a poprawna pisownia "wogule" wygląda tak "w ogóle" :)


laska za dużo jarasz trawy :) :)

artu
23-10-2005, 00:28
Moje mondi ma "drewno" w konsoli środkowej, tunelu i przy przełączniku świateł po lewej stronie kierownicy. Niektórzy mówią, że jest to wersja emerycka. W sumie to przerost formy nad treścią. Ale bierze.

gosia_iv
23-10-2005, 04:58
Nie przepadam za drewnem w mondim...wolę drewienko w kominku :satan:

altoot
23-10-2005, 09:59
sa jeszcze pseudodrewniane gałi zmiany biegów i dzwignie halulca recznego...

Pablo81
23-10-2005, 10:21
Same plastiko-drewniane uchwyty drzwi i osłona licznika i klimy jakoś ujdzie, ale kiedy widzę mondka z osłonami na tunelu od rękawa lub na włączniku od świateł to :wall: - co za bezguścia to wymyśliły

pmario
23-10-2005, 10:32
Mój Mondek ma w okleinie drewnopodobnej tylko gałkę zmiany biegów i uchwyt dźwigni hamulca. Został sprowadzony z Francji, ma przyklejony znaczek Ghia /pod bocznym kierunkiem/ więc chyba drewno i znaczek są dziełem poprzedniego właściciela, a nie fabryki.

altoot
23-10-2005, 10:40
Mój Mondek ma w okleinie drewnopodobnej tylko gałkę zmiany biegów i uchwyt dźwigni hamulca. Został sprowadzony z Francji, ma przyklejony znaczek Ghia /pod bocznym kierunkiem/ więc chyba drewno i znaczek są dziełem poprzedniego właściciela, a nie fabryki.


znaczek hia to on powiniene miec w ramce bocznego tylnego okna :)
a Ghia na głotniku pod kierunkiem miały MkI


:satan: musi... :smash:


:)) :)) :)) :)) :))

pmario
23-10-2005, 10:52
Nic z tego co sugerujesz. Wózek sprawdzony, a co do znaczka to nie przywiązywałem znaczenia gdyż nie mam pełnego wypasu ghia. Dałem założenie, że poprzednik poprostu dokleił sobie, albo chcieli w salonie podnieść prestiż wersji limitowanej Nordic.

STraits
23-10-2005, 10:54
To jeszcze dołoże drewniano-skórzaną kierownice ;) Kto widział ten wie o czym pisze :)

altoot
23-10-2005, 11:01
To jeszcze dołoże drewniano-skórzaną kierownice ;) Kto widział ten wie o czym pisze :)


to to akurat wypas jest :metal :pad: