PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] radio i pilot



przemomkI
12-04-2010, 00:49
Witam.Czy da się do takiego radia podłączyć sterowanie tym pilotem przy kierownicy?do radia podpięte są dwie kostki a trzecia mała z trzema kabelkami sobie wisi bo nie ma w radiu odpowiedniego miejsca na nią.

Dodano po 1 godz. 5 min.:

poszukałem trochę w necie i podobno nie można podłączyć do tego radia pilota.A może jest możliwość wyprowadzenia z tego radia jakiegoś wyjścia żeby dało się to podłączyć?Wkurza mnie troche ten niedziałający pilot a nie uśmiecha mi sie teraz wydawac pieniędzy na fordowskie radio.

niedzwiedz
12-04-2010, 08:03
do jakiego radia Kolego?

przemomkI
12-04-2010, 11:37
Sory,zapomniałem o linku

http://allegro.pl/item990125109_nowe_radio_z_cd_grundig_do_ford_vw_4 x50w_w_24h.html

maniek_
12-04-2010, 13:03
Potrzebny jest specjalny interfejs do zakupienia na allegro za ok 150 zł
http://allegro.pl/item990287708_sterowanie_radia_z_kierownicy_ford_i _inne_rzeszow.html
tylko musisz poszukać do swojego radia

Zeus
12-04-2010, 18:11
Wkurza mnie troche ten niedziałający pilot a nie uśmiecha mi sie teraz wydawac pieniędzy na fordowskie radio.

Kolego jeśli mogę wtrącić słówko niekoniecznie na temat pilota: to radio z linku kosztuje 240 zł i będzie pasować do otworu na radio w mkII, ale nie będzie Ci działał pilot przy kierownicy.
Za podobne pieniążki kupisz oryginalne fordowskie 6000CD, będzie pasować tak samo do otworu, funkcje ma identyczne (no, nie ma kasety) dodatkowo będzie działał pilot przy kierownicy.
Ten wspaniały grundig może zagrać trochę głośniej, ma nowocześniejszą końcówkę. Z drugiej strony - to radio z linku to chińszczyzna w najlepszym wydaniu, jakościowo (i trwałościowo) oryginalne wydaje mi się że stoi kilka stopni wyżej.
Temat takiego radyjka z linku był już poruszany jakiś czas temu, o ile pamiętam większość odradzała zakup.

przemomkI
12-04-2010, 23:42
W tym problem że radio już było w aucie.Nie jestem audiofilem a radio gra jak dla mnie bez zarzutów.Zamiast wymieniac radio wole polakierowac zderzaki bo sa tragicznie pomalowane.Chyba że znajdzie się klient na to radio to sprzedam i kupie forda.

Zeus
13-04-2010, 06:20
W tym problem że radio już było w aucie.Nie jestem audiofilem a radio gra jak dla mnie bez zarzutów.Zamiast wymieniac radio wole polakierowac zderzaki bo sa tragicznie pomalowane.Chyba że znajdzie się klient na to radio to sprzedam i kupie forda.

Oj sorki, to źle zrozumiałem. Wydawało mi się że chcesz kupić taki wynalazek. W takim razie adapter do pilota pozostanie tańszym rozwiązaniem.