PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] nie dmucha cieplym powietrzem



SpOx_AdAs_TrN
02-05-2010, 13:30
witam . problem dotyczy cieplego powietrza z nawiewu. otorz dziala jak mu czapka stoi. pokretelkiem krece z zimnego na cieple i nie dmucha mi cieplym . raz kiedys od swieta zaskoczy i mi pogrzeje wnetrze. na zime wybrnalem i prad odlaczylem od tej kasetki pod nogami pasarzera i mialem ciagle cieple. ale tak to sie nie da pomozcie

SpOx_AdAs_TrN
10-05-2010, 15:56
to moze ja odswieze moj proble leciutko ??;d

Netoper
10-05-2010, 15:58
Tu masz pomocny art:
http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=191&mode=&order=0&thold=0
Musisz we własnym zakresie ustalić czy to wina pokrętła czy siłownika klapki ciepło/zimno

SpOx_AdAs_TrN
15-05-2010, 14:18
a moze ktos juz sie dobieral do nagrzewnicy w td mk2?? i ma sposob na szybkie wyjecie jej ??

Netoper
15-05-2010, 21:16
W klekocie jest tak samo ja w benie.

SpOx_AdAs_TrN
15-05-2010, 23:15
a no to teraz juz wiem to co chcialem;d tylko jeszcze chceci niech mi ktos podsunie;]

rc23
15-05-2010, 23:34
ten siłownik mam jakby co, sprawny

Netoper
16-05-2010, 00:09
a no to teraz juz wiem to co chcialem;d tylko jeszcze chceci niech mi ktos podsunie;]
Umocowanie elementów układu przewietrzania/nagrzewania jest takie same, różnica jest tylko w startowym punkcie/miejscu "złapania" podciśnienia.


Oferta ERca jest interesująca, tylko kwestia ceny, jeśli by sobie życzył jak za teściową to z zamkniętymi oczyma łykać, ale jeśl krzyknie cenę jak za Dziedziczkę (fortuny i długów), to licz się z tym że będziesz musiał nerkę sprzedać :))

rc23
16-05-2010, 00:45
że będziesz musiał nerkę sprzedać


nere i wątrubsko jesli sprawne, moje coś szwankuje :hehe:

tak naprawde to wyślę niech sobie kolega sprawdzi czy to to, u mnie leży z gratami od MK ll i się kurzy co do ceny sie dogadamy

Netoper
16-05-2010, 01:48
i wątrubsko jesli sprawne,
Jakie by nie było, najwyżej opchniesz na allegro jako pełnoletnie bez nałogów :))

A teraz urzędowo/oficjalnie

wyślę niech sobie kolega sprawdzi czy to to, u mnie leży z gratami od MK ll i się kurzy co do ceny sie dogadamy
Proszę zerknąć w dorobek kolegi i datę aktywację konta.


Fakt że koszt nie jest wielki, ale aby nie było jakichś zawirowań.

SpOx_AdAs_TrN
16-05-2010, 09:14
heheheh ale mi sie rozpisali;d ja juz o tym silowniku to zapomnialem :P czekam az jeden mi odpisze na gg ale chlopak chyba o mnie zapomnial ewentualnie zaginal w akcji;d a silowniczek bardzo chetnie tylko bym musial te piny policzyc ale to dopiero po MATKI BOSKIEJ PIENIEZNEJ;D bo szybka mi sie przednia stlukla i brak many:)

SpOx_AdAs_TrN
20-07-2010, 16:11
witam panowiei panie chcialbym odswiezyc temacik regulacji tempereaturki:):):) jakies konkretniesze powody ??

SpOx_AdAs_TrN
20-07-2010, 18:19
to moze cos nie cos jeszcze dopisze
wymienilem dzis termostat na francuski ;d kosztowal 79 zetek ;d
plukalem juz nagrzewnice
no i plyn w chlodnicy poziom ok bez zmian nic nie ubywa nic nie przybywa
w oleju tez wody nie ma