PDA

Zobacz pełn± wersję : [Zetec]¦ruba a silniczek krokowy PROBLEM!!!



pawel798
06-06-2010, 22:49
Witam wszystkich.
Otoz prosil mnie kolega o wasza pomoc bo ja sam niewiem co moze dolegac jego samochodowi. Otoz ma zalozona instalacje 2 gen i regulacje gazu na silniczek krokowy. I problem polega w tym ze na silniczku krokowym samochod nie ma mocy, ciezko jest nawet ruszyc, a jak zalozyl regulacje na srube to wszystko bylo ok chodzil jak na benzynie tylko ze czesto szczelal jak chcial ruszyc np ze skrzyzowania. Czy problem moze tkwic w tym silniczku ? czy poprostu tak jest i nie ma na to reguly.

LaBobas
07-06-2010, 07:37
JA bym podmienil silniczek krokowy,a co najwazniejsze podlaczyl pod kompa i wyregulowal instalke.
Na marginesie to taa instalaka krokowca i sruby to dla mnie......masakra.Albo rybki albo pipki,jak powiedzial Sofronow:).

bambamfcorp
07-06-2010, 08:02
mam identyczny problem, czy w parowniku tez jest jakis regulator wolnych obrotow ? przeciez krokowy impulsowo działa, jak mozna wyregulowac II generacje, podpinamy sonda lambda control ? czy druga puszke (bo mam 2 w stefanelli)

LaBobas
07-06-2010, 09:33
Oczywiscie,ze w parowniku masz srubke od wolnych obrotow.
II generacje reguluje sie programowo,podpinasz sie interfejsem i ustawiasz.
Raczej druga puszke.

bambamfcorp
07-06-2010, 11:37
druga puszka to stefanelli genius 4 cylinder ... tylko w tym sonda lambda control, mam taki czarny kabelek z 3/4 kablami .. ktos na elektrodzie mial instrukcje, oprogramowanie i schematy podlaczenia pod rs232 do stefanelli ... ktos mnie moze nakierowac kto by to mial ?

LaBobas
07-06-2010, 15:03
a wpisz w szukajke i napewno cos wyskoczy