PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Poduszki powietrzne 2,0 Duratec 2001 czy ktoś wie???



askew
18-06-2010, 10:47
Mam pytanie.
Ile poduszek powietrznych montowano w Mondeo MKIII?
Podam, że moje autko to MKIII Kombi z 2001 2,0 benzyna w automacie w wersji GHIA.
Jednakże nie wiem ile jest poduszek powietrznych.
Na pewno jedna jest dla kierowcy i pasażera.
A gdzie szukać kolejnych?
Pomóżcie

Astat
18-06-2010, 11:34
4 poduszki 2 z przodu na desce 2 z boku na fotelach pasożyta i kierownika 2 kurtyny boczne nad tylnymi drzwiami razem 8 napisów Air

ach i w sekcji silnikowej są ale chyba nie o te ci chodzi :-))

askew
18-06-2010, 11:42
To że są przed kierowcą w przed pasażerem, ale w którym miejscu szukać ich w fotelach przednich? Czy na każdym miejscu gdzie znajduje się poduszka jest napis air bag? Ja jak na razie nie naszukałem żadnego napisu i nie wiem czy owe auto posiada więcej niż 2 puszki. Czekam na jakaś podpowiedź i ewentualnie fotki

Astat
19-06-2010, 09:35
MKIII ma 6 poduszek i nie słyszałem aby miał mniej
tam gdzie poduszka zawsze jest napis na fotelu kierownika i pasożyta jak otworzysz drzwi patrzysz na oparcie pleców z boku powinien być napis od strony słupka, skoro ich nie ma to albo została zmieniona tapicerka foteli z jakiegoś powodu, lub co gorsze może są fotele od anglika i wtedy napisy będą od środka
kurtyny są nad drzwiami z tyłu w pobliżu słupka jest jeden napis drugi na wysokości zagłówka tylnego
dziwne że nie możesz ich odszukać

kreml73
19-06-2010, 13:07
Ja mam krajową Ghię z 2001 roku i mam tylko 4 jaśki. Kierownica, pasażer i boki przednich foteli przy słupkach

Astat
19-06-2010, 23:25
wiesz jak jest na Polskę wszystko jest okrojone do minimum, płacisz te same pieniądze a masz mniej, czemu krajowa wersja ma 4 jaśki a ta za odrę ma 6 he to najgorzej boli podobnie jak z pr. komputerowymi jest np. rumuński ale nie polski, wywieszki >For sale<, lub >Sale 50%< podobnie jak mix reklam dwujęzycznych to norma - dziwny kraj, ciekawe na jaki rynek szły MKIII z dwoma jaśkami.