PDA

Zobacz pełną wersję : jedna żółta lampa...



kod_m
05-11-2005, 22:48
dlaczego jedna lampa od świateł (a konkretnie prawa) jest żółta a druga normalnie przeźroczysta??czy to możliwe że jedna była stłuczona i poprzedni właściciel ją wymieniał czy są też inne przyczyny że jedna sie przebarwiła a druga nie??jak sprawdzić czy ta "czysta" była zmieniana?
dzięki z góry za info
pozdro

remik07
05-11-2005, 22:53
na 100% była zmieniana , wkładki żółkną z biegiem czasu w miarę równo ,nie ma innej możliwości. Nie ma sensu sprawdzać.dokup drugą nową i wymień.pozdro

pieciag
05-11-2005, 23:01
Szkoda, że to właśnie prawą masz żółtą. Mam jedną pożółkłą powypadkową, ale tą samą.

blitz04
06-11-2005, 03:48
Sprawdż czy w tej nie żółtej jest wkładka.

v1tek77
06-11-2005, 06:50
Wymienianan byla raczej napewno. Mozesz tez miec ta przezroczysta zalozona od wersji przejsciowej i wtedy nie ma w srodku wkladki, a lamapa jest na zarowki H7, ja tak mam np. :satan: :beer:

PAWLOS
06-11-2005, 12:56
Wymienianan byla raczej napewno. Mozesz tez miec ta przezroczysta zalozona od wersji przejsciowej i wtedy nie ma w srodku wkladki, a lamapa jest na zarowki H7, ja tak mam np. :satan: :beer:
czyli te wkładki mozna powyciągac i bedzie jasniej swiecic? dobrze zrozumiałem :pad: moje swiatła jakos słabo swiecą wogle to dzisiaj rozkrecałem i byłem w szoku u mnie lampy są połączone takim plastykowym pasem do kturego przykreca sie gril wygląda jak by na stałe czy to mozliwe? :pad: :zly:

HEVA
06-11-2005, 16:20
Też mam jedną leciuteńko pożółkłą, a drugą nóweńkę :) bo była stłuczona :)

Kafar
06-11-2005, 16:56
Wymienianan byla raczej napewno. Mozesz tez miec ta przezroczysta zalozona od wersji przejsciowej i wtedy nie ma w srodku wkladki, a lamapa jest na zarowki H7, ja tak mam np. :satan: :beer:
czyli te wkładki mozna powyciągac i bedzie jasniej swiecic? dobrze zrozumiałem :pad: moje swiatła jakos słabo swiecą wogle to dzisiaj rozkrecałem i byłem w szoku u mnie lampy są połączone takim plastykowym pasem do kturego przykreca sie gril wygląda jak by na stałe czy to mozliwe? :pad: :zly:

Jak masz wkładki to wyciągnąć ich nie mozna, bo one kieruja strumien światła.A lampy nie sa na stałe, odkręcasz grill i potem mozesz brac sie za lampy.