PDA

Zobacz pełną wersję : denso nie hula



Kedzier
09-07-2010, 00:44
witam, mam w swoim mdo navi denso i orginalną płytę ford. dvd przyjmuje płytę ale na tym koniec. powinno sie chyba chociaż dać uruchomić pomimo braku polski, prawda? tak jakby nie widział płyty, możliwe, że może to być pierdoła typu zabrudzony laser bądz coś w tym guście?

WojtasS
09-07-2010, 01:55
hmmm a wyświetla coś wyświetlacz nawigacji? no i rozumiem że wkładasz do dobrego czytnika a nie do jednostki z wyświetlaczem :)

Kedzier
09-07-2010, 11:24
Płyta sobie siedzi w miejscu, które przewidzieli na to "inziniery" czyli pod zmieniarką w bagażniku. byłem jeszcze przedchwilką w aucie i próbowałem ją odpalić, ale pojawia się komunikat po angielsku. coś w sensie, żę nie ma map.

lance
15-07-2010, 11:22
Witam !

Mam podobny problem ze swoją nawigacją. posiadam orginalną płytkę z Europą Zachodnią z tym że raz czyta ją raz nie... Podobno może to być problem z laserem. Czy ktos wie gdzie można coś takiego kupić? Szukałem juz w wielu miejscach ale bez skutku. Dla wiadomości na laserze jest taki numer 2821X.

Liczę że ktoś pomoże mi w tym temacie

WojtasS
19-07-2010, 16:38
Kedzier widocznie masz złą płytę albo jest masakrycznie porysowana skoro wyświetla komunikat o braku map...

spróbuj od kogoś pożyczyć płytę...

Kedzier
26-07-2010, 21:58
myślałem o tym... a zatem ja z zapytankiem do wszystkich czytających i denso posiadających ;) czy byłby ktoś z Warszawy chętny do użyczenia na chwilę płytki???