PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Skrzywiona końcówka stabilizatora?



koval123
11-07-2010, 18:51
Witam,
Mam pytanie związane z łącznikami stabilizatora tylnego zawieszenia:
kiedy mundi (kombi) stoi na płaskiej powierzchni to lewy łącznik stoi tak | a prawy tak \. Nie wiem czy to związane z tym złudzenie optyczne ale wydaje mi się że stabilizator po prawej stronie jest lekko skrzywiony na końcu, ale żeby się o tym przekonać to muszę dziada całego odkręcić, chyba że jest inna przyczyna takiego ułożenia łączników?

kreeecik
12-07-2010, 13:59
też mi się tak zrobił po wymianie wystarczy stabilizator popuścić na gumach i przesunąć, ale mi się nie chce, wpływu żadnego negatywnego to nie ma.

jakub_wr
12-07-2010, 17:40
a gdyby przyszło do wymiany to podpowiadam ze nie warto kupowac całych łączników koszty straszne - tylko dobrać tulejki
Ja dobierałem do swojego od mercedesa :)
Ford nie robi samych tulejek tylko całe łączniki

Don_Kichot
12-07-2010, 17:47
no chyba, że łącznik z zamiennika koszt max. 35zł

koval123
12-07-2010, 19:51
Dzięki, do wymiany łączników będę spał spokojniej... chociaż pewnie najpierw padnie na amory bo mi już zaczyna opony ząbkować..

kreeecik
12-07-2010, 23:38
a gdyby przyszło do wymiany to podpowiadam ze nie warto kupowac całych łączników koszty straszne

fakt 75zł za łącznik delphi to majątek, budżet może tego nie udźwignąć. Poza tym jak wymieniałem łącznik z tyłu bo o tym mowa nie widziałem tam żadnych tulei w nim

jakub_wr
13-07-2010, 11:39
Przepraszam źle doczytałem ... miałem na myśli wahacze poprzeczne. Coś mi sie pokiełbasiło :P