PDA

Zobacz pełną wersję : [TD MkII] pompa wtryskowa regeneracja czy uzywka??



tomascor
22-07-2010, 22:24
Witam ,nie doszukalem sie odpowiedzi na to pytanie ,pisze do was wlasciwe w imieniu kolegi i sasiada z silnikami endura de , obaj maja zajechane pompy teraz pytanie lepiej regenerowac ( szukali gdzies na poludniu warsztatu nie powiem gdzieby nie klamac) powiedzieli 500zl , podoban cena jak za sprawna, czy nabyc dzalajaca z mlodszego mondka?? . W obu przypadkach stwierdzono za male cisnienie tloczenia by wtryski otworzyc( przekazuje slowa pompiarza)

arturex4
22-07-2010, 23:26
Jeśli jest możliwość regeneracji za rozsądne pieniądze to polecam regenerację, ale tylko w sprawdzonych warsztatach .Zawsze możesz złożyć reklamację jak coś pójdzie nie tak.Kupno pompy w dobrym stanie to loteria.

wolny_l
23-07-2010, 00:35
Kolego kupiłem pompe z mondka 99r za 440 zł i juz 2 lata sobie pracuje,dodatkowo mam boster i korektor zapasowy na podmianke.Lecz moze trafic sie pompa z której nic nie bedzie.

arturex4
23-07-2010, 00:49
Dokładnie, jak trafisz tak masz ,ale to loteria, nigdy nie wiesz co kupisz, wiem po sobie.Kupiłem używkę dla kuzyna i tydzień posłużyła,na oko nic nie da się powiedzieć.

tomascor
23-07-2010, 18:18
Dzieki za odpowiedzi poddalem temat pod rozwazenie u sasiada jak i u kolegi niech sami zdecyduja.

Skyline15
23-07-2010, 19:10
Tylko regeneracja - jest wtedy na pompę nałożona gwarancja :)
Ja zrobiłem to kilka dni temu - u mnie akurat głównie skupili się na łopatkach pompy i uszczelnieniach - słabo palił na ciepłym i zimnym.
Koszt całkowity z wymianą końcówek wtryskiwaczy wyszedł - 1100zł :)

Diesel Service Śmietana , Kobiór- Tychy

pupek86
25-07-2010, 23:17
za 500 zł to chyba nie regeneracja, a ewentualnie jakieś drobne uszczelnienie. no chyba że się mylę to proszę o poprawienie. na FCP jest temat o tym: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=105320&highlight=badziewna+pompa

Kamil_ck
25-07-2010, 23:44
ja kupiłem uzywke
regeneracja wyszła by ok 2 tysi :))
zależy co poszło a decyzja tylko właściciela

arturex4
26-07-2010, 00:21
Tylko regeneracja - jest wtedy na pompę nałożona gwarancja :)
Ja zrobiłem to kilka dni temu - u mnie akurat głównie skupili się na łopatkach pompy i uszczelnieniach - słabo palił na ciepłym i zimnym.
Koszt całkowity z wymianą końcówek wtryskiwaczy wyszedł - 1100zł :)

Diesel Service Śmietana , Kobiór- TychyPrawidłowe podejście wiesz co masz, jak chcecie pojeździć to niema co kombinować z używkami ,przerabiałem to w ww i dopiero druga była dobra chytry dwa razy traci.