PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Głośniki z allegro - cena a jakość ?



szewczo
30-07-2010, 15:44
Witam,
Często przeglądając allegro zerkam na przedmioty które mają dosyć duże zainteresowanie.

Znalazłem głośniki http://allegro.pl/item1153684589_glosniki_vk_cs12507_5x7_cena_za_kom plet.html

Co sądzicie o tych głośnikach. Cena jest bardzo niska więc nie oczekuje że będą to jakieś super ale czy warto, czy pochodzą jakiś czas?

Jak widać zainteresowanie jest dość duże. Generalnie potrzebuję głośniki do tylnych drzwi.

Zeus
30-07-2010, 16:30
VK czyli VoiceKraft, esencja chińszczyzny, coś pokroju Peying i podobnych wynalazków. Ładnie to może i wyglądają, natomiast ten czas grania to może być różny i nieokreślony, mogą się skończyć po tygodniu a mogą i pochodzić z 5 lat, wszystko jest zależne od nie wiadomo czego. Samej jakości dźwięku nie będę komentował, nie ma to aż takiego znaczenia w tym przypadku, do tylnych drzwi dla niewymagającego odbiorcy mogłyby się nadać.
Jakość produktu jest adekwatna do ceny, a cena jak widać śmiesznie niska :bigok:

wojtas2305
30-07-2010, 18:26
NEVER!!!!

Moje zdanie, jak już chcesz zainwestować, mieć spokój i dobry dźwięk, zainwestuj... I to nie ma bata. Ładnie, ale to naprawdę ładnie chodzić Ci będą JBL GTO-927. Ale jak już, to trzeba by było wygłuszać drzwi od wewnątrz. Cena to dwie stówki za 2 szt i do tego koszt mat wygłuszających i dupereli. Na forum znajdziesz jak samemu wygłuszać drzwi. Chyba że jakieś mniejszy rozmiar. Na allegro znajdziesz dystanse redukcyjne z MDF-u, chodź można też samemu zrobić. Koszt gotowca jakieś 14 PLN.

Nie baw się tanią chińszczyznę, bo szkoda kasy. Lepiej raz a dobrze, ale zadowolony będziesz. A jeszcze jedno, fabryczne radio podoła takim głośnikom.

badger
30-07-2010, 19:13
Przyjrzyj się temu. Każdy z nich zawiera cztery głośniki z czego dwa tweatery (pomysł szaleńca albo nieuka). Czyli masz 8 przetworników w cenie 38 zł, co daje poniżej 5 zł za jeden. Czy głośnik za niecałe 5 zł może dobrze grać?

Gebar
30-07-2010, 19:50
głośnik za niecałe 5 zł może dobrze grać?
Dokładnie, w tej cenie NIE MOŻNA kupić dobrych głośników

szewczo
30-07-2010, 20:20
no na głośniki mam 200zł. Myślałem że może kupić coś do 150 na przód no i na tył tą chińszczyzne ale jednak zrezygnuje ;) dzieki za odpowiedzi

Tyberiusz
04-08-2010, 21:54
Dobry przód i tył jest zbędny. Alpine 5x7 cali są ok, kosztują około 100 zł.

YAHOS
05-08-2010, 11:40
Chińszczyzna, w odsłuchu jeden chaos -oczywiście w zależności od wymagań klienta-odradzam:)

Tyberiusz
05-08-2010, 19:21
Chińszczyzna, w odsłuchu jeden chaos -oczywiście w zależności od wymagań klienta-odradzam:)

Alpine chińszczyzna?