PDA

Zobacz pełną wersję : [Mazowieckie]tłumikarz -warszawa -Przyce 18a



esik_az_eso
25-08-2010, 00:30
udało mi się dzisiaj zdobyć rabat 10% na okazanie karty klubowicza na usługi tłumikarza w wyżej wymienionym miejscu,
ulica brzmi egzotycznie, ale jest usytuowana w świetnym miejscu (obok połczyńskiej)

świetny fachowiec, doskonałe ceny,

Pan Piotr: 604-285-768


jednocześnie apeluję do władz o to, żeby wysyłać mu kartki pocztowe na święta, ostatnią dostał w 2007 roku (wisi w super-widocznym miejscu) i za każdym razem jak z nim gadam mówi, że czuje się trochę olany

mareckis
21-04-2012, 00:24
Zaglądam tam często i ostatnio za każdym razem jest inny pracownik. Wykonanie napraw wydechu raczej spoko i ceny bardzo przystępne ale ostatnio Pan nowa twarz próbował mi wcisnąć wymianę tylnych łączników że niby napewno stukają [co nie jest prawdą] i jednocześnie zapodał info że oni teraz to i mechanikę samochodową robią a on 15 lat w zawodzie. Ja jednak pozostanę ich klientem w sferze wydechu tylko;-).

Netoper
21-04-2012, 00:49
udało mi się dzisiaj zdobyć rabat 10%
To już jest od paru lat :) Nawet nie trzeba karty klubowej tylko wystarczy się na MKP powołać.
Dodać trza że robi też nietypowe zlecenia, np doloty z kwasówki, chromowanych rur.



Pan nowa twarz próbował mi wcisnąć wymianę tylnych łączników że niby napewno stukają
Może ten gość z warsztatu obok. On cienko przędzie bo jest oschły, nieprzyjemny i mało komunikatywny, no i klientów to raczej z łapanki ma więc próbuje coś i dla siebie wyrwać jak się do Piotrka przyjeżdża.

mareckis
09-05-2012, 23:18
Może ten gość z warsztatu obok. On cienko przędzie bo jest oschły, nieprzyjemny i mało komunikatywny, no i klientów to raczej z łapanki ma więc próbuje coś i dla siebie wyrwać jak się do Piotrka przyjeżdża.
Nie, gośc mi przyczepial osłone pod tylnym tłumikiem oraz zalepił rurę pastą:-). Robotę wykonał w porządku, cena jak zwykle milutka.

Rogaleskoo
11-05-2012, 00:40
Jak ostatnio tam byłem to chyba słabo idzie w tej zatoce wydechów. Kiedyś jak zajechałem to był jakiś klient na kanale a obecnie z marszu wjechałem bez umawiania.

Netoper
11-05-2012, 02:09
Byłem u chłopaków towarzysko w piątek, mieli dwa auta do roboty i jeszcze jakiś motor składali.
A z robotą to jak z robotą, są dni że nawet pogadać nie ma czasu, a są dni że się opalają :)

esik_az_eso
13-05-2012, 14:19
są też takie że ciężarówki wojskowe stoją w kolejce;-)

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

u mamy w fordzie explorer super zrobił wydech, lepiąc go z elementów hondy - no cud

Rogaleskoo
16-04-2014, 17:45
Chyba dane adresowe są nieaktualne... ponoć przenieśli się na Sosnkowskiego 4 w Ursusie. Ale nie wiem czy to ten zakład czy może ten obok.

mareckis
08-06-2018, 13:09
Czy wiecie może gdzie si przeniósł zakład i macie jakiś namiar tel. ? Potrzebuje pilnie wymienić złacze elastyczne a na miejscu warsztatu apartamentowce:-).

Netoper
08-06-2018, 13:40
No właśnie lipton, chodzą słuchy że przeniósł się do Ursusa, ale oba jakie miałem do niego telefony od przenosin są nieaktywne.