PDA

Zobacz pełną wersję : [Duratec]Uszczelniacze trzonków zaworów



Rogaleskoo
08-09-2010, 08:59
Witam!
Ponieważ mam jakieś kłopoty z kolektorem wydechowym przednim (cyka przy ruszaniu) stwierdzone przez mechanika, dodatkowo poci mi się przednia głowica w okolicach pompy wody, przy dodawaniu gazu coś mi syczy z okolic zaworu podciśnienia (ale to nie zawór i nie rurki) rozpatruje możliwość zaatakowania głowic i zrobienia wszystkiego razem. Ponieważ koledze z Ożarowa skończyły się sety uszczelek chcę je skompletować samodzielnie ale nie mogę znaleźć uszczelniaczy trzonków zaworów. Ma ktoś namiary na sklep internetowy gdzie kupię takowe? Jaka jest ich cena?

Netoper
08-09-2010, 09:03
A w intercarsie zerkałeś?
http://sklep.intercars.com.pl/

rodan555
08-09-2010, 09:18
Akurat uszczelniacze zaworowe jeszcze mam ostatni komplet 24 sztuk. do kompletnego seta od góry silnika brakuje mi tylko jednej uszczelki pod głowicę więc jak coś to dzwoń na pewno wyjdzie ciebie to taniej niż jakbyś kupował gdzie indziej.

Grzesio
12-09-2010, 19:31
Uszczelka pod głowice 2x150pln, Uszczelniacze 24x13pln i wstępnie ruszaj do boju :)

Ps Oczywiście części RAINZ-a Uszczelniacze rainza maja ten sam nr co oryginały :) W dziale nasza flota masz w moim watku potwierdzenie tego.