PDA

Zobacz pełną wersję : Oryginalna instalacja audio.....



konio
16-11-2005, 22:56
Dziś dowiedziałem się że nie mam instalacji głośników w wiązkach drzwi.
Jaja jak berety - a dziwiłem się czemu gostek puszczał dod kable :)
No ale po kolei - potrzebuje porady.
W miejscu radia są przewody - obie wtyczki z kablami - i teraz - rozumiem że kable od głośników biegną tylko do wysokości słupków przednich i tylnych do tej złączki pomiędzy drzwiami i słupkami - bo w drzwiach już ich brak.
I tu moja prośba jeżeli tak jest.
Ma ktoś może numeracje kabli z opisem na tej złączce , przód i tył.
I druga , może ktoś ma jakąś starą wiązke drzwiową nie potrzebną , interesuje mnie tylko 8 szt tych konektorów co są w tej złączce bo chciałbym profesjonalnie podpiąć tam kable od głośników.Wiązka może być obcięta byle były te konektory co siędzą w złączce.
Pozdrawiam.
Trzecia sprawa to jakie głośniki do tyłu polecacie tak do 150 pln za 2 szt.

MaciekG
17-11-2005, 00:12
Ja na tył założyłem 6x9 pioneera i gra całkim miło :metal Trzeba było blachę przyciąć, ale niewiele. Tylko że w tej cenie to nie będziesz miał wielkiego wyboru: może jakiś Xplode się trafi, ew Grundig lub Lanzar, albo Boschmann lub jeszcze niżej.

konio
17-11-2005, 00:22
Ja na tył założyłem 6x9 pioneera i gra całkim miło :metal Trzeba było blachę przyciąć, ale niewiele. Tylko że w tej cenie to nie będziesz miał wielkiego wyboru: może jakiś Xplode się trafi, ew Grundig lub Lanzar, albo Boschmann lub jeszcze niżej.
wiem ale tył to aby troche mruczał jako tako.
a te coś warte:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72119612
Na przodzie mam Blaupunkty po poprzednim właścicielu 120W

Graluu
17-11-2005, 00:36
ja mam we wszystkich drzwiach te głośniki (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72055141)

jak dla mnie grają bardzo fajnie, zresztą coniektórzy słyszeli i byli zdziwieni że tak grają

ps. moderatorzy się zaraz wkurzą :)

rc23
17-11-2005, 00:42
opis wiązki:
97BG-14240-FF
czyli
central
głośnik
el szyby
podświetlenie klameczki
moje głośniki to xplody :satan: :metal