PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] seryjne radio 6000 problem z wyszukiwaniem stacji



zibi_j1
22-09-2010, 21:59
Kupiłem autko z radiem 6000 początkowo wszystko było ok. Po paru dniach zauważyłem że na automatycznym wyszukiwaniu nie zatrzymuje mi się praktycznie na zadnej stacji. musiałem ręcznie programować stacje i grało i było ok. Teraz dodatkowo kiedy wybieram powiedzmy stacje nr 3 nie zaczyna po prostu grać, tylko przelatuje całą skalę pokazuje napis NOT FOUND i zaczyna grać zatrzymując się na częstotliwości którą wybrałem. Jest to uciążliwe, bo przy każdej zmianie stacji muszę czekać aż się skubaniec namyśli lub dwukrotnie wcisnąć żądany numerek. w takim wypadku odpada sterowanie spod kierownicy. Co zrobić, żeby działał normalnie?

barbarian15
23-09-2010, 16:12
Być może brak dostatecznie silnego sygnału,sprawdź obwód antenowy,od bata do radia.

zibi_j1
23-09-2010, 19:02
no sygnał jest kiepski. a roblem zlikwidowałem wyłączajac jakąś dwuliterkową funkcję... zmenia normalnie...

insider
23-09-2010, 21:51
zobacz laczenie przewodu antenowego w okolicy drzwi pasozyta pod schowkiem.... moze jakas woda sie dostala i styk zasniedzial...

zagladales i sprawdzales polaczenie pod lampka w podsufitce?

albo wyjmij radio - i zamiast fabrycznej anteny - wepnij jakikolwiek przewod.... z metr dlugosci i zobacz czy lepiej bedzie.... jak nie, to znaczy sie, ze cos z odbiornikiem samym.