PDA

Zobacz pełn± wersję : Blaupunkt travel pilot ex nie ma bluetooth?



Pavel
30-09-2010, 21:57
Witam mam problem z polaczeniem telefonu z radiem przez bluetooth. Telefon nie widzi radia, ani radio telefonu. Jak wciskam przycisk telefonu na radiu to wyskakuje mute, dalej naciskam przycisk menu w radiu i zamiast wyskakiwac mi menu bluetooth to wyskakuje mi menu radia. Czy jest mozliwe ze w w blaupunkcie nie mam bluetootha? Czy moze problem lezy gdzie indziej. Z gory dzieki za odpowiedz.

baster78
10-10-2010, 21:17
Z tego co widzę u mnie to przycisk z słuchawk± to tylko wyciszenie radia(mam u siebie model DX)Jak co to mam instrukcję PL do Blaupunkt travel pilot DX i EX w PDF :)

majo22
17-10-2010, 21:03
witam
od niedawna posiadam mondeo

troszeczke sie bawilem radyjkiem (ja mam model ex ) bez instrukcji jak nacisniesz sluchawke powinny ci sie wyswietlic opcjie telefonu kod:0000

Jendrekmak
17-10-2010, 21:54
moduł bluetooth we wszystkich fabrycznych radiach był oddzielnym elementem. samo radio nie ma modułu bt a słuchawka lub przycisk Phone był tylko do właczenia funkcji MUTE

Pavel
18-10-2010, 20:26
Czyli wszystko wskazuje na to ze niestety modulu nie posiadam:(

majo22
20-10-2010, 23:53
Czyli wszystko wskazuje na to ze niestety modulu nie posiadam:(

jak juz odzyskam maszyne to sie pobawie troszeczke i dam znac , ale nie mialem problemu z polaczeniem telefonu wykasowaniem polaczeniem drugiego , a z tego co pamietam BT wlasnie byl w menu raditam sie go uruchamialo (tak mi sie wydaje )