PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkIII] Drgania na sprzegle przy zmianie biegow



babul7
16-10-2010, 01:29
Wiatam mam pytanie autko mam od tygodnia i w sumie od samego poczatku mam cos takiego ze ja rozpedzam auto i wrzucam kolejne biegi to przy wcisnietym sprzegle czuje dosc silne drgania tak jak by sie cos tam mielilo... czy to cos czym powienienem sie martwic.dodam ze przy uruchamianiu czy przy gaszenie nie ma zadnych szarpniec taka samo w czasie jazdy.moze jestem przewrazliwiony bo wczesniej mialem benzyniaka i nie bylo czegos takiego.....teraz diesel 2.0 115km 2001r.

Ar2rB
16-10-2010, 09:43
Ja ma puknięcia w pedał sprzęgła ale przy jego puszczaniu (podczas przyspieszania mocniejszego). S± to ze 3-4 lekkie (w solidniejszych butach nieodczuwalne) puknięcia - każde kolejne słabsze. DĽwięki się żadne nie wydobywaj±. Cisza podczas odpalania i cisza podczas gaszenia samochodu. Przejechałem już z czym¶ takim ponad 15 tys. km i nie pogłębia się to.

Mortal_Kombat
16-10-2010, 14:23
Też mam podobnie od zakupu, przejechałem już 8k i nic się nie dzieje. Czuję lekkie wibracje na wci¶niętym pedale, na pocz±tku zastanawiało mnie czy to sprzęgło nie pada, ale potem poczytałem na forum, że u nie których osób jest podobna sytuacja i może to jaka¶ przypadło¶ć w Mondeach. Ja jeżdżę i nie przejmuję się :), bo żeby zobaczyć co tam się dzieje to musiałbym zajrzeć do sprzęgła, a to raczej za bardzo się nie opłaca.